Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Erős férfit választaná...

Csajok! Erős férfit választanátok inkább, vagy papucsot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kettő véglet között rengeteg variáció van, nem arra vagyok kíváncsi. Konkrétan arra, hogy irányítani akarjátok a férfit, vagy hagyjátok, hogy ő irányítson? Ki viseli a nadrágot?
2010. nov. 22. 23:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Volt nekem ilyen is, meg olyan is és egyik sem jó.Az a legjobb, ha mindketten egyenlő felek vagytok, társak és nem domináns egyik sem, de sajnos nem találtam még olyat akivel ez megoldható lenne.
2010. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Nekem itthon erős van,és most próbálok belőle papucsot faragni,kevés sikerrel! :)
2010. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Én papucsot. (Most épp ilyen kb. ilyesmi férjem van). :) Viszont néha megpiszkálom, hogy legyen már machóbb.. (Igyon sört, böfögjön, nézzen meccset, és verjen el néha... :) Persze csak viccből. Nekem erős, irányító semmiképp nem kéne.. Tudod, két dudás egy csárdában...
2010. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
85%
Egyiket sem. Mivel én folyton változom, hol ilyen vagyok, hol olyan, aki nem képes velem változni, azzal nem bírom ki, akkor már inkább vagyok egyedül.
2010. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk mindketten benne vagyunk a gyatyában,közösen döntünk el mindent,persze vannak külön dolgaink is,de se papucs ,se erős...Aranyközépút...
2010. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
35%
egyertelmu,egy ferfi legyen eros es dominaljon minden teren!!
2010. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
82%
Nekem arra van szükségem, hogy egy erős férfi legyen mellettem, a papucsok idegesítenek egy idő után. Pedig tudom, hogy a papucsokkal könnyebb kijönni, de nekem az valamiért mégsem megy.... olyan pasi, aki meghúzza a határokat nálam, mert ha nem teszi, akaratlanul is a fejére növök és akkor már nincs bennem tisztelet. NEKEM ilyen kell. De még csak egyszer találtam ilyet, azt is elszalasztottam :-/
2010. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nagyon tetszik az erős személyiség, szeretem, ha egy pasi céltudatos, elszánt, és harcol az igazáért. De sajnos ez néha együtt jár azzal, hogy irányítani akarják a másikat is. No így már annyira nem jön be..

A papuccsal meg az a baj, hogyha nagyon az én akaratomnak veti alá magát, nem tudok rá felnézni:S Bár kétségtelen, kényelmes lenne az élet mellette..

Szóval nálam nyert az erős személyiség, mindenféle uralkodási kényszer nélkül!

2010. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
89%
Nekem köztes állapotú férjem van. Mindkettőből 50-50 százalék.
2010. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
93%
Papucsot semmiképpen sem! eddig csak az volt,de a helyzet az,hogy az én hibám. Annyira dominéns személyiség vagyok, h hozzám képest mindenki papucs xD De azt se hagynám h uralkodjanak felettem! Legyünk egyszinten, az tökéletes.
2010. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!