Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Erős férfit választaná...

Csajok! Erős férfit választanátok inkább, vagy papucsot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kettő véglet között rengeteg variáció van, nem arra vagyok kíváncsi. Konkrétan arra, hogy irányítani akarjátok a férfit, vagy hagyjátok, hogy ő irányítson? Ki viseli a nadrágot?
2010. nov. 22. 23:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyensúly a legfontosabb. A férjem erős jellem, de ezt nem agresszióban vagy uralkodni vágyásban éli ki. Mindig ott van, ha segítségre szorulok, szükségem van rá és ettől nem lesz papucs. Ő viseli a nadrágot a házasságunkban, de én ezt el is várom tőle. Nekem fontos, hogy felnézhessek rá, hogy ráhagyjam magamat. Közösen döntünk mindenben, kikéri a véleményem, ahogy én is az övét.
2010. nov. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem ne irányitson senki, tehát ilyet semmiképp nem választanék. Inkább a papucs, ha már csak a végletek között lehet választani.
2010. nov. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, ha erős személyisége van, és nem zavar az sem, ha uralkodik egy kicsit, de azt nem viselem el, hogy döntéseket hozzon helyettem, vagy úgy hogy nem kéri ki a véleményemet, beleegyezésemet.

Legyen 80% domináns és 20% papucs.

És tudjam szeretni. Innentől már okés.

2010. nov. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vezető típust...habár a mostani párom elég makacs, szóval van baj elég:)))

Papucsot semmiképp nem. Miért legyek én a házisárkány?:-S

2010. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
a kettő véglet közül a papucsot... engem ne irányítson senki. én hordom a nadrágot.
2010. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

inkább a papucsot, mert azok jobban ragaszkodnak. Egy erős pasi nem fél, hogy elveszít, megenged bármit magának, tudja, hogy úgyis a nő jár rosszabúl ha vége lesz. Egy kedves papucs pasi meg mindent megtesz, hogy a nő boldog legyen mellette. Ez is fontos szempont. Az erősebb, macsók, sokszor nagyon önzőek, csak a saját érdekeiket nézik. Nekem ilyen volt az utolsó párom. 4 év alatt SOHA nem tett semmit csak miattam, csak akkor tett meg valamit, ha az neki is kedvező volt( nem mentünk el soha olyan helyre, amit én akartam volna, nem nagy dolgokról beszélek, legyen az egy kávézó, egy klub, egy étterem, csak olyan helyekre, ahova ő is akart, ha meg nekem nem tetszett, hát így jártam). Ha összevesztünk és felhúzta magát, mindig nagyon agresszív lett, ordított, szidkozódott velem, igaz nem ütött meg, de ha én nem tudtam volna ellhallgatni, akkor az is meg lett volna. Mellette én lettem egy gyenge, papucs nő, akit utáltam.

Persze a kapcsolat elején ebből csak annyit láttam, hogy erős, magabiztos férfi.

Na ezekután legközelebb már biztos, hogy inkább egy papucsabbat választok. Legyen gyengéd, érzelmes, önzetlen, megértő, és fontosabb legyek neki, mint a pia meg a haverok. Bár ettől még szerintem nem papucs valaki, nem is szeretem, ha így hívják.

2010. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:14


Szerintem ezzel a férfivel az volt az igazi gond, hogy nem szeretett, és nem voltál neki fontos. Attól még, hogy valaki erős egyéniség, erős a személyisége, nem feltétlenül önimádó.

2010. nov. 23. 09:51
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

ezt érdemes elolvasni.

én még olyat nem láttam, hogy kifelé egy ffi domináns, a családja felé meg papucs. két totálisan egymást kizáró viselkedésforma. és ezzel a várt kettőséggel becsapják magukat a nők.

[link]

2010. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy mit értesz "erős férfi" alatt. Ha azt, hogy részegen agyba-főbe veri a családot és folyton üvölt mint a sakál, ha valami nem a szája íze szerint történik, akkor inkább a papucsot választanám. Bár én már megtaláltam a tökéletes párt magamnak, úgyhogy a kérdés számomra nem aktuális.


A férjem erős (fizikailag és lelkileg is), határozott ember, de ugyanakkor nyitott. Mindig mindenben együtt döntünk. Ha nem értek vele egyet valamiben, akkor megpróbáljuk meggyőzni egymást az igazunkról. Ilyenkor mindig nyitott, meghallgatja az érveimet és bizony előfordul olyan is, hogy eláll a szándékától. Ugyanígy ez visszafelé is működik, ő is sokszor győz meg engem.

Vannak viszont olyan dolgok, amikben én nem vagyok kompetens, így ilyenkor jól jön a határozottsága. Például tavaly mikor autót vettünk, egyáltalán nem szóltam bele a választásába. Autókkal foglalkozik, így jól tudom, szakember a témában. Megbeszéltük, hogy mennyit tudunk autóra szánni, gondolkodási időt kért, majd kerek-perec közölte, hogy ilyen autót veszünk és kész. Viszont itt is megvolt a gesztus, hogy az autó színét én választhatom ki. Szóval amíg marad mindenki a saját szakterületén és nem akarja ráerőltetni a butaságait a másikra, addig tök jól működik a dolog.

2010. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Én nem ezt értem erős férfi alatt. Ez más sztereotípiája. De leginkább az derül ki számomra, hogy ti mit értetek a két fogalom alatt.
2010. nov. 23. 15:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!