Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fényképes párna karácsonyra?

Fényképes párna karácsonyra?

Figyelt kérdés
Páromnak csináltatnék mert személyeset szeretne de nem jut eszembe semmi... Szerintetek? Vagy van más ötlet? Köszi
2010. nov. 22. 22:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Közben felmerült egy bor egyedi cimkével, mert nagyon nagyon ritkán iszik, viszont a bor eláll bőven... Vagy ez hülyeség? Ki kéne puhatolnom az ismerőseitől mit szeretne... Nagyon zavar hogy semmi ötletem pedig nekem kéne ismernem
2010. nov. 22. 23:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már nagyon ezt a párna dolgot "erőlteted" (pozitív értelemben gondolom persze :), akkor próbáld feldobni egy kicsit az ötletet.. Valamit ki kellene találni, mert te is érzed, hogy nagyon tucat ajándék. Szóval, a helyedben mondjuk nem egy szép, beállított képet rakatnék rá, hanem mondjuk valami viccesre sikerült közös fotótokat :P Sőt, összeszerkesztenék a helyedben 3-4 ilyen képet, megcsinálnám mondjuk egy mini képregénynek szövegbuborékokkal, benne olyan egy-két szavas idézetekkel, amik igazán csak nektek fontosak, ti értitek (filmidézet, nyelvbotlás, szófordulat stb., amit gyakran használtok) Hát, bocsi, hogy ha nem jó ötlet, de ha már mindenképpen párna, akkor én pl. ilyesmiben gondolkodnék, remélem azért erről eszedbe jut majd valami :)
2010. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én is fényképes párnát csináltattam a barátomnak még tavaly,és azóta is vele alszik:)örült neki:)közös képet nyomtattam rá:)
2010. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szánalmas, béna ajándék, minden ilyen nyomtatott párna meg bögre hozzávéve a bazári neves zoknikat és törölközőket, nyilván van aki őszintén örül neki, de még is ki mondaná h nem örült neki, ha olyantól kaja akit szeret? senki, és persze h ha már megkapta nem dobja ki, de ez attól még a tipikus "semmit nem tudtam kitalálni" ajándék. Én annak is jobban örülnék ha csak egy üveg sört vagy csokit vagy bármit kapok, de abból tudja h melyik a kedvencem vagy tudom h utána kellett járnia. Ezerszer jobb, mint a szar illatosgyertya vagy füstölő, amiről lehet tudni hogy ötlet híján az útszélén vett.
2010. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen párnát csináltatni?
2010. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!