Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fényképes párna karácsonyra?

Fényképes párna karácsonyra?

Figyelt kérdés
Páromnak csináltatnék mert személyeset szeretne de nem jut eszembe semmi... Szerintetek? Vagy van más ötlet? Köszi
2010. nov. 22. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha már fényképes,akkor szerintem inkább bögre. :)


25/N

2010. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De így akkor is vele vagyok ha nem alszunk együtt... Vagy még így is bénán és sablonosan hangzik? Valami egyedit szeretnék neki aminek hasznát is veszi és személyes (nem fehérnemű:))
2010. nov. 22. 23:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gravíroztass neki valamit.Az jobb lenne,mint a párna.
2010. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ha már személyes,akkor lehetne valami amit te készítesz kézzel.

a párna is jó.de szerintem személyesebb ha te készítsz valamit.

2010. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki WC-ülőkét amin a te képed van.De most komolyan ennyire szerencsétlen vagy, hogy képes vagy ez miatt kérdést kiírni?Áááá
2010. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát ennél még az is személyesebb, ha adsz neki két színházjegyet. Van még időd, szerintem gondolkozz, minek örülne, és ha végképp nincs ötleted, akkor csináld meg ezt neki.

De ha már párna, akkor hímezhetsz pl. neki egyet. Lehet, hogy nem lesz tökéletes, de benne van a kezed munkája.

2010. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Inkább mint hogy azért írjak ki kérdést mint te: "Hogy dobjam fel az önkielégítést" címmel


Köszönöm annak aki válaszolt, a gravírozás is nagyon jó ötlet, de fogalmam sincs még hátha eszembe jut valami nagyon egyedülálló

2010. nov. 22. 23:13
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem tetszik: D

tényleg veled lenne ha te nem is vagy ott,azon aludna szerintem tök jó és még nem is annyira tucat: D

2010. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aki 41%ban ad hasznos válaszokat,annak inkább a humor kategória való.
2010. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23:03as vagyok.Ami szerintem még jó lenne.Kérj a szüleitől képeket a születésétől mostanáig,amibe tedd bele a közös képeiteket is,és készíts neki zenei aláfestéssel egy cd-t.A testvérem csinált a párjának,aki azt mondta,hogy ennél szebbet még soha nem kapott senkitől.
2010. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!