Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyra fényképes naptár...

Karácsonyra fényképes naptár a babáról?

Figyelt kérdés

Naptárat csináltatok a babámról ajándékba a nagyszülőknek. Úgy tervezem, hogy minden hónapban az abban a hónapban készült egy képét tetetem bele de februárban született, ezért a kérdésem az lenne, hogy januárra inkább rólam legyen egy kép még nagy pocakkal vagy a róla készült 4D-s képet tegyük bele amikor még a pociban volt?

Csak azért nem tudom mert a 4D-s kép nem mindenkinek "tetszik" meg az olyan intim és biztos kint lesz valami fő helyen és mindenki meg akarja majd nézni meg elteszik emlékbe aztán ki tudja ki mindenki fogja látni még. Szerintetek? Vagy nem is intim csak én gondolom azt? Ha a babám megnő neki vajon mi lesz a véleménye?


2009. okt. 15. 13:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
4D-s kép alatt az 4D ultrahangos képet értem.
2009. okt. 15. 13:02
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Hihetetlen problémáid vannak, soha ne legyen nagyob....

Én egy közös családi képet tennék oda, ahol baba, anya és apa is rajta van.

De nekem semmi bajom a 4d képpel sem...meg a pocakossal sem, de azt hagynám utoljára, hisz azon apa sincs, meg tulképp baba sincs.

2009. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, köszi per pillanat ez a legnagyobb problémám. :p
2009. okt. 15. 13:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a 4d-s kép!
2009. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én a pocakos képet raknám rá.
2009. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szia. én a 4 d képet tenném oda.de kérdezném is,hogy melyik programmal készíted a naptárt?magyar nyelvű?mert én ilyet keresek de nem engedi letölteni.
2009. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem tartom túl intimnek a 4d-set. De ha gonolod montázsold össze a pocisat a 4d-vel nem nagy meló :D Vagy olyan képpel rakd össze, ahol a pároddal 2-en vagytok. Szerintem ez jó ajándék lesz!
2009. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én a terhes képre szavazok:)
2009. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy pocakos képet raknék bele.

2009. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Még én sem találtam programot de van számítógépes "bolond" ismerősöm ha más nem, tőle megszerzem és belinkelem ide.

Csináltatni elég drága 3000 körül van a legolcsóbb ha 5 db-ot rendelek szóval jó lenne önállóan csinálni, nem nagy kunszt és sokkal olcsóbb.

Egyelőre még a képeket válogatom és máris elakadtam.:)

Várom még a válaszokat, véleményeket!

2009. okt. 15. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!