Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyra fényképes naptár...

Karácsonyra fényképes naptár a babáról?

Figyelt kérdés

Naptárat csináltatok a babámról ajándékba a nagyszülőknek. Úgy tervezem, hogy minden hónapban az abban a hónapban készült egy képét tetetem bele de februárban született, ezért a kérdésem az lenne, hogy januárra inkább rólam legyen egy kép még nagy pocakkal vagy a róla készült 4D-s képet tegyük bele amikor még a pociban volt?

Csak azért nem tudom mert a 4D-s kép nem mindenkinek "tetszik" meg az olyan intim és biztos kint lesz valami fő helyen és mindenki meg akarja majd nézni meg elteszik emlékbe aztán ki tudja ki mindenki fogja látni még. Szerintetek? Vagy nem is intim csak én gondolom azt? Ha a babám megnő neki vajon mi lesz a véleménye?


2009. okt. 15. 13:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Találtam egyet:

[link]

2009. okt. 15. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!