Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác 26 én 16 vagyok....

A srác 26 én 16 vagyok. Nagyon vonzódunk egymáshoz sőt. De őt zavarja a korkülönbség, ez az egyetlen akadálya annak hogy velem legyen. Mivel tudnám meggyőzni h működne?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 18:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy egyszerű példa arra, hogy miért nem érdemes.

Mi van, ha véletlenül teherbe esel tőle?

Egy pillanat alatt megvan a "baleset".

Ennyi évesen evidens, hogy nem vállalod még be a gyereket ( legalábbis remélem, hogy ennél értelmesebb vagy ), ő viszont mit érzene, ha kiderülne, lehetne gyereke, csak az "alany" nem megfelelő.

Ne légy olyan hülye ( már bocs ), mint a volt kollégám, aki 15 évesen esett teherbe egy nála akkor 10 évvel fiatalabb sráctól ( mit srác?férfi!), megtartotta a gyereket, se továbbtanulás, se iskola, se semmi.

Dolgozik 8 osztállyal betanított munkásként, az élete romokban hever, antidepresszánsokat szed, mert annyira kikészült az eddigi életétől, mert a párjával ugyan együtt van, de olyan kapcsoaltuk van, hogy én csak sajnálni tudom miatta.S tudod mi a röhej, hogy ez a csaj most 30 évesen akar elkezdeni élni...

Na, jó, ez egy véglet, de te is járhatsz így.

2010. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
68%

"Ne légy olyan hülye ( már bocs ), mint a volt kollégám, aki 15 évesen esett teherbe egy nála akkor 10 évvel fiatalabb sráctól ( mit srác?férfi!), megtartotta a gyereket, se továbbtanulás, se iskola, se semmi. "


Egy ötéves "férfitól"? :D

2010. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

20:03

Jaj, köszi, hogy figyelmeztettél, elgépeltem.

:)

Szóval "nála 10 évvel idősebb sráctól."

:P

2010. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de ha zavarja akorkülömbség, akkor szeret, de nem eléggé. Ha IGAZÁN szeretne, nem zavarná a korkülömbség, nem zavarná semmi. De ez csak az én véleményem, én ne zavarjalak azért meg! Sok sikert :)
2010. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem sem akadályozná a korkülönbség, ha szerelmes lenne. A puszilgatás nem bizonyíték, csak játszadozás.
2010. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
77%

Igazából nem a korkülönbség a kérdés itt.

Ha nem mer "felvállalni" , fél attól, hogy mit gondolnak majd a barátai, szülei akkor nem szeret... így nincs értelme belekezdeni.

Hatalmas áldozat egy ilyen kapcsolat. (főleg ha nem teljes mértékben tökéletes)

Nekem 12évvel idősebb a barátom. Nem jön ki a korkülönbség majdnem 2éve. Nem ezen múlik a dolog.

De szerintem ezt jól gondold át.

2010. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen összejöttem egy 22 éves sráccal. Még mindig együtt vagyunk és 23 éves vagyok. Nem lettem terhes, mindent ésszel kell csinálni.
2010. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen beleszerettem egy 26 éves férfiba... Ő is belém szeretett. Szüleimnek nem tetszett, de mi kitartottunk. Azóta is boldogok vagyunk, nagyon szerelmesek, együtt képzeljük el az életünket. Soha életemben nem voltam még ilyen boldog.

A kapcsolat ellen író hozzászólóknak is igaza van. Ez, ami velem és a párommal történt, sajnos csak egy kivétel. A férfi szándékán, viselkedésén lehet látni, hogy komolyan gondolja e, ÉS mindemellett vigyáz is e rád. Igen, lehet ciki, de sajnos még egy ideig anyuék megmondhatják mikorra legyél otthon.. és ha a párod szeret, akkor ő időre haza is visz...

2010. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!