Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác 26 én 16 vagyok....

A srác 26 én 16 vagyok. Nagyon vonzódunk egymáshoz sőt. De őt zavarja a korkülönbség, ez az egyetlen akadálya annak hogy velem legyen. Mivel tudnám meggyőzni h működne?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 18:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha őt zavarja a korkülönbség, akkor sajnos sehogy. Bár ettől még valóban tudna működni, de ha a korkülönbség bármelyik félnek problémát jelent, akkor az a kapcsolat működésének komoly akadálya. :P


Ha elfogadod a tanácsomat, ne csinálj semmit. Főleg ne győzködd! Ugyanis minél inkább azt látja rajtad, hogy mennyire szeretnéd ezt a dolgot, őt annál jobban frusztrálni fogja, hogy nem biztos magában, és a végén inkább elmenekül. Ha viszont azt látja, hogy nem ragaszkodsz hozzá, akkor felülkerekedik a vonzalom, esetleg meg is ijed, hogy mi van, ha kiszeretsz belőle, és majd ő fog akarni veled lenni. ;)

N31

2010. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Szüleimet nem zavarná mert ismerik elég jól és tudják hogy rendes.

Igazából legbelül tudom én is hogy sok ebben a helyzetben a 10 év mármint hogy 16-26 de mikor együtt vagyunk nem foglalkozunk vele...ő is mondta hogy teljesen éretten gondolkodok és hogy nagyon jól érzi magát velem...Megbeszéltük már sokszor hogy csak barátok de sosem tartott 1 napnál tovább! Mindennap hív beszélünk szóval.

2010. nov. 22. 18:58
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Hiába rendes ő, azért akkor más lenne a véleményük, ha nem a haverod lenne, hanem az udvarlód. Én tényleg elhiszem, hogy rendes, de a kapcsolatotokban ez csak akkor érvényesülne, ha 10 évvel később találkoztatok volna. Így ebben az esetben kivitelezhetetlen az eltérő célok és életvitel miatt. Neki igénye lesz egy feleségre, aki főz, rendben tartja a házat, akivel együtt tervezi meg az életét. Viszont ahhoz, hogy te ezt a szereped elvállald nem elég 16 életév.
2010. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

19:03

Dettó mint az én kamaszkori kapcsolatom egy 26 évessel.

Már gyereke volt egy élettársi kapcsolatából, de külön éltek, én még középiskolába jártam, 2 év volt az érettségiig, fél évig voltunk együtt, de már tukmálta a fejemet az ő magasröptű terveivel, akkoriban még bulizni jártam, elsőként ettől az "életformától" akart eltántorítani, szülei is folyton effelé akartak terelgetni, s mivel látták, hogy velem rossz lóra tettek fel, értésemre adták idővel, hogy ők mást képzeltek el a fiuknak, valami komolyabbat.

Veled is előfordulhat ez a szitu, ha nem is a legelején, ha a hapsi normális, szocializálódott gondokodású és Te akarsz még vmit kezdeni a későbbiekben is az életeddel (lásd: tanulás, karrier építés), külön fog válni utatok, hiába szeretitek egymást.

2010. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%

Ebben a verzióban valóban sok a 10 év. Te még tini vagy, ő pedig érett férfi.. Neki egy független nőre van szüksége, akinek az övéihez hasonló szükségletei vannak: lakás, esküvő, gyerek. Neked ez még nem igazán aktuális..

Én 19 évesen jártam évekig egy nálam 7 évvel idősebb pasival, ami már teljesen OK kapcsolat lenne, de még így is eltérőek voltak a céljaink. Én még élni akartam, ő pedig már megállapodni és családot alapítani. Az útjaink szétváltak..

2010. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos témában esetleg működne, de hosszútávon nem. Ha tényleg nagyon összevalók vagytok, tud még 2 évet várni, amíg nagykorú leszel, és akkor már elhárulnak a törvényi akadályok. Az más kérdés, hogy a szüleid mit szólnak hozzá...


Most még egy gyerek vagy, és ebben a korban 1-2 év is baromi sokat számít, nem hogy 10-15!

2010. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
68%
A mostani 16 évesek már nem gyerekek sajnos több szexuális tapasztalatuk van,mint egy prostinak.Kérdező jól gondold meg lehet csak ideig óráig kellenél,nem hosszútávra...
2010. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 16 évesen nem adhatod meg azt, ami egy 26 évesnek kell. Szerintem 16 évesen egy húsz éves srác is "öreg" (illetve függ attól mennyire komoly a srác mennyire a lány) nemhogy egy huszonhat éves....ugyan már...

Mit adhatsz neki, amire neki szüksége lehet? Neked a legnagyobb gondod a suli, tanárok, barátnők, osztálytársak neki meg, esetleg még egyetem, munka családalapítás...és még rengeteg dologról nem beszéltünk, pl. az intimebb dogok...szexualitás...

Aztán Te még kiskorú vagy, a szüleidtől függsz...ha elmentek valahova olyan mintha az apád lenne...ha ki az országból ő felel érted...szórakozóhelyre van ahova be se mehetsz...és még sorolhatnám...csak az említettek a legpitibb dolgok...vannak ennél súlyosabbak is...csak Te még ezt nem látod át...Ha van egy kicsi esze annak a férfinek nem Veled áll össze. Meg ha Neked is van eszed nem egy apapótlékot hanem egy barátot keresel:)

bocs ha szigorú voltam, így gondolom...

2010. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%
Én és a barátom ugyanennyi idősek voltunk (2éve) amikor egymásra találtunk. :) Azóta is együtt vagyunk, és szeretjük egymást.
2010. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak üres duma, nem a korkülönbség zavarja, egyszerűen csak nem szerelmes beléd. Csak ugye a pasiknak néha jól jön, ha van egy elérhető csaj, azért nem akar lekoppintani. Aki szerelmes, azt nem zavarja a korkülönbség.
2010. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!