Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent? Nem is...

Ez most mit jelent? Nem is akar velem beszélni, vagy csak nem mer?

Figyelt kérdés
Van egy fura fiú,akit már nagyon régóta ismerek.Úgy különösebben sose érdekelt,de ha jól tudom,én őt igen.Persze ezt annyira nagyon nem mutatta ki,ezért nem is tudtam reagálni rá.Amúgy is,egy szerelmeslevél 7 éves korban nem jelent túl sokat.Idén viszont érthetetlen módon érdekelni kezdett.Annak ellenére hogy NAGYON furcsa.Elég,hogy ha ránézel,és már látod,hogy nem egy átlagos ember.Nagyon okos,viszont tud gyerekesen is viselkedni-mint a legtöbb "haverja".Nincsenek igazán barátai,egyfolytában olvas,meg ilyenek.Próbáltam vele többször is beszélgetni,de mindig egyszavas válaszokat kapok,sose néz rám,és mostanában úgy érzem kerül.De különben érzem,hogy órán néz,de ha ránézek,akkor rögtön elkapja a tekintetét.
2010. nov. 21. 17:38
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia,


mielőtt bármit is tennél, én egyetlen tanácsot adnék: nézz utána az Asperger-szindrómának.

Az általad adott kevés információ alapján én elsőre egy Einstein-típusú Asperger-szindrómával élő srácra gondoltam.

[link]

2010. nov. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem csak félénk, próbálj meg te kezdeményezni, de csak finoman.
2010. nov. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!