Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent? Nem is...

Ez most mit jelent? Nem is akar velem beszélni, vagy csak nem mer?

Figyelt kérdés
Van egy fura fiú,akit már nagyon régóta ismerek.Úgy különösebben sose érdekelt,de ha jól tudom,én őt igen.Persze ezt annyira nagyon nem mutatta ki,ezért nem is tudtam reagálni rá.Amúgy is,egy szerelmeslevél 7 éves korban nem jelent túl sokat.Idén viszont érthetetlen módon érdekelni kezdett.Annak ellenére hogy NAGYON furcsa.Elég,hogy ha ránézel,és már látod,hogy nem egy átlagos ember.Nagyon okos,viszont tud gyerekesen is viselkedni-mint a legtöbb "haverja".Nincsenek igazán barátai,egyfolytában olvas,meg ilyenek.Próbáltam vele többször is beszélgetni,de mindig egyszavas válaszokat kapok,sose néz rám,és mostanában úgy érzem kerül.De különben érzem,hogy órán néz,de ha ránézek,akkor rögtön elkapja a tekintetét.
2010. nov. 21. 17:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Különben pedig elég félénk.Erről árulkodnak a mozdulatai,a járása,és az is,ahogy kommunikál az emberekkel.
2010. nov. 21. 17:42
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég egyértelmű, hogy nem vagy számára semleges!:) Szerintem egyszerűen nyuszi. Miután annyi éven át ábrándozott (?), most nem hiszi el, hogy te tényleg érdeklődést mutatsz iránta. Hiába, itt neked kell magadra húznod a nadrágot!:) Nehéz dolgod lesz.. de szerintem ő tényleg szeretne téged.
2010. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..Nem lehet hogy akkor meg túl rámenősnek fogok tűnni?
2010. nov. 21. 18:27
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

pont ugyanez a helyzetem.. :/


14/L

2010. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne ezeket elmondani neki. Hogy miért kerül, miért ilyen elutasító veled. Akkor vagy tiltakozni kezd, vagy ha nem, akkor megkérdezheted, hogy miért ilyen. Szurkolok :)
2010. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akarsz róla beszélni 18:51?
2010. nov. 21. 19:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először a bizalmát kéne megszerezned.. és ehhez türelem kell! Mivel te vagy a nő, nem kellene szerelmet vallanod neki: reménykedj, hogy egy idő után összeszedi magát, és megteszi ő! Én nem vagyok híve a "szedje fel a nő a pasit" dolognak, és az ő esetében szerintem amúgy is inkább ellenkező hatást érnél el.. azt hihetné, szórakozol vele. Viselkedj vele természetesen, mintha észre sem vennéd, hogy zavarban van, bátorítsd, és próbáld elérni, hogy nyisson feléd! Találj rá okot, hogy beszélhess vele, először is próbálkozhatnál a saját terepén: kérj tanácsot olyasmiben, amiben tudod, hogy jó.. Sokkal bőbeszédűbb lesz, ha hazai terepen mozog. Először azt kell elérned, hogy tudjatok beszélgetni! Sok sikert:)
2010. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó a bizakodást..:)
2010. nov. 21. 19:05
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. nov. 21. 19:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Azóta próbáltam vele beszélgetni,de mindig valahogy olyan hülyén jön ki a dolog...Még mindig nem néz rám,egyszavas meg válaszokat kapok.De amúgy meg néha látszik,hogy "kedvel". Már ha nála azt,hogy odahoz hozzám egy széket,és azt mondja,hogy:"na most idejössz a Liliékhez" annak lehet nevezni.De amúgy még ez is több,mint amennyit a többiekkel beszélget
2010. nov. 23. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!