Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kaptam büntetést?

Jogosan kaptam büntetést?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha borzolják a hajam.. De tesóm ma borzolta,mielőtt épp mentem volna a barátnőmmel valahova indulás előtt 5 perce.. :@

És meg akartam csapni de véletlenül a szemébe nyúltam.. Tesómtól is kaptam egy pofont meg anyutól 2 hét büntetést..


2010. nov. 21. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Értjük, hogy csak védekeztél, de akkor is -saját bevallásod szerint- oda akartál csapni a tesódnak. Ezért jár a bünti. De nővérednek is minimum egy fejmosás.
2010. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem itt az a gáz, hogy eleve megengeded neki a kócolást.Nem is tudom, ez annyira gyerekes.

Hány évesek vagytok?

2010. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%
A verekedéssel semmit nem oldasz meg. A bünti jogos. Ennyi.
2010. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy gyerekes de hát testvér harc mindenkinél van... Meg mindenkinél van ilyen szekálodás
2010. nov. 21. 17:47
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

N E M jogos! SŐT...igazságtalan!

esetetekben a tesódat is meg kell ugyanígy büntetni. (ha Ő sem mehet(-ne) 2 hétig sehova, mindjárt jobban meggondolná a kötekedést!

...miért, mi okból kötött beléd, ha tudja hogy algériás vagy a hajadra?

talán írígységből, (vagy féltékenységből) hogy érte nem ment a barátja (barátnője) és ezen sérelme miatt, akart bosszút állni rajtad! legközelebb R Ú G J! vagy baseball ütőt használj!

(akkor biztosan nem sérül a szeme)

2010. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Úgy lenne jogos, ha a tesód is kap büntetést.
2010. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád eléggé diszkriminatívan viselkedett a te hátrányodra.

Gondolom, Te vagy a nővérke és húgod/ öcséd csintalankodott.

Ugyanez volt a mi családunkban is mindig, húgom belém kötött, én lezavartam neki egyet, ő bepanaszolt, utána én kaptam, de azt nem tette zsebre amit aztán utólag kapott tőlem.Későbbiekben meggondolta, hogy kötekedjen-e még illetőleg árulkodjon-e, ha ráadásul ő volt előzőleg köcsög.

:)

2010. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem jogos! Kezdjük ott, hogy ez a büntetés dolog szerintem semmire sem jó. Ha valaki meg akar tenni valamit, nem fogja visszatartani 2 hét szobafogság. De ha már nálatok ilyen rendszer van, tesódnak kéne adni büntit és nem neked. Ha tudja, hogy nem szereted a "hajborzolást" és mégis megteszi, igenis jogos a felháborodásod és az, hogy meg akartad csapni (ha már szép szóból nem ért a kedves testvér). Gondolom nem teljes erőből gondoltad. Az pedig, hogy belenyúltál a szemébe, véletlen volt.
2010. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. nov. 22. 19:09
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a bünti túl sok. A tesódnak is kellett volna adni. Mutasd meg a válaszokat az anyukádnak, hogy sokan melletted állnak!

És te nem védekeztél?

2011. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!