Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kaptam büntetést?

Jogosan kaptam büntetést?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha borzolják a hajam.. De tesóm ma borzolta,mielőtt épp mentem volna a barátnőmmel valahova indulás előtt 5 perce.. :@

És meg akartam csapni de véletlenül a szemébe nyúltam.. Tesómtól is kaptam egy pofont meg anyutól 2 hét büntetést..


2010. nov. 21. 17:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Úgy hogy nem mehetek sehova..

És ezzel nem az a baj hogy nem mehetek sehova hanem az hogy jogtalanul,mert tesóm tudja hogy utálom ha borzolják a hajam

2010. nov. 21. 17:33
 2/21 A kérdező kommentje:

ÉS nem hogy Őt büntették volna meg... Hanem csak röhögtek rajt.. De nem úgy borzolta hogy csak egy kicsit..

Hanem teljesen lenyomott meg 3-4 percig össze vissza 3-4 buckó keletkezett bent :(

2010. nov. 21. 17:34
 3/21 anonim válasza:
0%
buta vagy
2010. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Óvodás vagy? Mert ők viselkednek így.
2010. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Azért tesódat is megnevelhetnék. Sztem jogosan kaptál büntetést, mert nem így kellett volna rá reagálni, de akkor a tesódnak is adniuk kellett volna vmi büntit, mert direkt szekált téged, és még pofon is vágott...
2010. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Miért pont én vagyok a buta??

Most vagy tényleg én vagyok a hülye vagy tényleg elég hülye felfogás az hogy én kapok büntetést egy olyan dologért AMIT NEM AKARTAM

2010. nov. 21. 17:41
 7/21 A kérdező kommentje:
VÉLETLENÜL NYULTAM BELE A SZEMÉBE MERT VÉDEKEZTEM,HOGY NE KOCOLJON
2010. nov. 21. 17:42
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes anyukád van, hogy az agressziót ennyire nem kezeli, nem veszi komolyan. Bünti azért jár, mert meg akartad csapni a nővéred és ráadásul rosszul is sült el. Viszont tesódnak sem ártana büntetés valamilyen szinten, mert amíg csak bosszant az egy dolog, de ha már Neked nagyon kényelmetlen ez vagy éppen már fáj akkor ez igenis agresszió amivel kezdeni kell valamit. Sajnos sokaknak ez természetes, ami bizonyos szintig elfogadható, de ha a "szenvedő" felet sokáig "terrorban" tartják akkor előbb-utóbb rossz vége lesz ennek.

Tessék megbeszélni ezt anyukáddal, legyen ott testvéred is.

2010. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Elírtam mert nem akartam megcsapni utána igen de előtte nyúltam bele a szemébe és utánna akartam meg csapni
2010. nov. 21. 17:43
 10/21 A kérdező kommentje:
De mivel láttam hogy fáj neki a szeme inkább nem csaptam meg..
2010. nov. 21. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!