Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszi el Anyu, hogy...

Miért nem hiszi el Anyu, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Pénteken már nem tudtam suliba menni, felkelni alig bírtam. Anyu délutánra jár dolgozni, itthon volt, amikor elmentem orvoshoz, és akkor is, amikor hazatántorogtam. Hőemelkedésem van, borzasztó hányingerem, szédülök, nem bírok menni. Az orvos nem írt fel semmilyen gyógyszert, 1 hónap alatt másodjára produkálom ezeket a tüneteket. [múlt hónapban emiatt voltam kórházban 2 napig, nem is tudják mi bajom, csak azt, hogy vírus.] Nagymamám sincs jól, ő éjszaka hányt, én szerencsére nem, csak lázas voltam. Miért nem hiszi el Anyu, hogy beteg vagyok?


16 éves lány


2010. nov. 21. 11:25
 1/8 anonim válasza:
Talán pont azért mert nem írt fel semmilyen gyógyszert, és nem tudják megmondani, hogy mi bajod, így te sem tudod megmondani otthon, hogy mit mondott az orvos. Illetve lehet, hogy van rá valami indoka, pl a héten írsz 2-3 dogát vagy bármi ilyesmi amit mi nem tudhatunk.
2010. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Mert anyád önző és leszar téged. Ha rosszul vagy, akkor ápolnia kéne, nem hitetlenkedni.
2010. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasmenséem van, szédülök, hányingerem van állandóan, hányok napok óta. Elmenetem dokihoz, ő sem adott gyógyszert, azt mondta, hogy vírus, ha pár nap alatt nem lesz jobb, akkor menjek vissza és kapok gyógyszert, de első körben el kellene múlnia gyógyszer nélkül. Pedig én nem akarok lógni, mivel nem iskolás vagyok már, táppénzen vagyok, így pénzben is kevesebbet kapok és a munkámat is szeretem. De úgy nem lehet menni dolgozni, hogy negyedóránként rohangálok wc-re.
2010. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az orvos szerint enyhe torokgyulladásom is van. Úgy kalkuláltam, ha ma reggelre nem múlik el, hétfőn suli helyett orvos, mert a falunkban ügyelet már 2 éve nincs se éjjel, se hétvégén. Csak a 15 km-re levő városban. Én nem rohangálok wc-re, csak szimplán szédelgek össze vissza, és nem tudok egy falatot sem enni, mert egyből jön fel.:S Dogát meg nem írtunk, pénteken lett volna töriből, de arra meg 2 hétig készültem, és azt anyám is látja, hogy délután 3tól este 9ig tanulok. :S
2010. nov. 21. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Most ha nagyon rosszmájú akarok lenni, akkor azt mondom, hogy majd ha ő is elkapja tőletek a vírust (erre van esély), akkor majd elhiszi. A vírus hamar el szokott múlni, próbálj meg holnap is otthon maradni. Az orvos meddig adott igazolást?
2010. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős! Anyum is ilyen volt.....

Figyi! A legegyszerűbb megoldás, ha hétfőn reggel megfogod a kezét, hogy menjen Veled a dokihoz. Ha ő is látja, hallja a dolgokat, nem fog kételkedni.

2010. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak péntekre adott igazolást, meg annyit mondott, szedjek Béres cseppet. [attól biztos nem fogok meggyógyulni, max. az immunrendszerem erősödik, de arra is szükség van] Valószínű elkezdek suliba készülni, ha este/éjszaka rosszul leszek, reggel orvos, és anyámat kicibálom az ágyból, hogy velem jöjjön.
2010. nov. 21. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen, sosem hiszi el ha tényleg beteg vagyok, mindig dogára fogja vagy valami másra. Megtanultam lesz*rni. Soha nem fog megváltozni, bemegyek betegen is suliba, legalább nem kell pótolgatnom. Én 39 fokos lázzal voltam bent. hazajöttem aludtam, teát ittam. És kész. Nem érdekel már. Ha dolgozni fogok egy nátha miatt nem maradhatnék otthon.
2010. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!