Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem hiszi hogy beteg vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszi hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

házibuliba találkoztam 1 sráccal és megtecett.

smároltunk is meg számot cseréltünk.

utána való na lebetegettem és azóta az ágyba fekszek ennek már 1 hete...

minden nap ír hogy hogy vagyok, nem e megyünk valahova de én így nem tudok és kezdem azt hinni hogy nem hiszi h beteg vagyok, mit tegyek?


2010. dec. 30. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
tüsszents egy sün arcába.
2010. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívd át látogatóba... találj ki valami filmet, hogy szeretnéd megszerezni (ő tuti le tudja tölteni) és megnézni, attól biztos meggyógyulnál. Ha jófej, akkor átviszi neked (és legalább látja, hogy tényleg nyomod az ágyat).
2010. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem akarom áthívni mert anyu itthon van és így hogy még nem is randiztunk szerintem korai lenne megismerkedniük...

most is küldött az előbb sms-t h megyek e vele szilveszterezni....

2010. dec. 30. 21:46
 4/9 Hol? ***** válasza:
Tecett xD Ez tecett !
2010. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
smsezz vele egy kicsit. írd le konkrétan mi a bajod, meg hogy nem hiszed el hogy még szilveszterezni sem tudsz elmenni.. sajnáltasd magad egy kicsit :)
2010. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha nagyon erősködik, hogy nem is vagy beteg, csak menj el vele bulizni, és jól fertőzzed meg! lehetőleg olyannyira, hogy másnap azonnal ágynak essen, és két hétig fel se bírjon kelni!

szerintem ez az egyetlen helyes megoldás.

2010. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha el tudnák menni bulizni....de ma a is 1 gyors fürdés után elfárattam...
2010. dec. 30. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én sem hiszek el ám mindent, amit egy nő mond. Köszönhető olyan sztoriknak, hogy több, mint egy hónapig messengereztem az egyik lánnyal, mert vizsgaidőszak, ne kavarjak be neki. Aztán végre lett volna randi. Már nagyon vártam, virágot is vettem. Ott voltam már egy órával előtte, és csavarogtam a környéken a hidegben. 5 perccel előtte hívnám, hogy ott vagyok, nem veszi fel. 10 perccel megbeszélt idő után dob egy sms-t, hogy fáj a foga, megy ügyeletre. Izgulok érte, hogy ne legyen baja, meg találjon normális dokit. Másnap hívom, akkor se lehet talizni, mert be van dagadva arca. De nagybetegen simán bemegy dolgozni. Dudva végül kukában kötött ki. Pedig gyönyörű volt, és szívesen odaadtam volna. Akár 2-3 nap múlva elmegyek hozzá 5 percre. Tessék, gyógyulj meg hamar, szólj, ha jobban vagy.

Utána "munkaügy" miatt halasszuk a talit, majd nagy nehezen csak összejött egy. "Szerintem" kellemesen telt, beszéljük, hogy meg lehetne ismételni. Másnap írom neki, hogy belezúgtam, mint vak ló a verembe. Majd egyre sűrűbben hagy faképnél gép előtt, hogy "csöngettek", aztán másfél napig semmi. Harmadnap mondja, hogy jöttek haverok, meg sörözni volt.

Rendesen kikészített ez a csaj. Fél évig KO voltam miatta. Azóta nincs 1-2 hét után semmi írogatás. Ha nem akar találkozni, ő baja. Dudvát, meg csokit, meg ingyen piát meg majd kap a 10 éves évfordulónkra. (Jó nem, de első randin semmiképp, majd csak ha megérdemli.) És nem romantikázok, meg vigyázok, hogy ne zúgjak bele nagyon.

Azért örülök az esetnek, mert jobban megismertem önmagam és másokat. Sokkal kezdeményezőképesebb és "rafkósabb" vagyok azóta. Velem még egyszer így biztos nem fognak kics.szni.

Lehet a te fickódnak is kijutott egy ilyen nőből, és azért nem hisz neked. Ha akarsz tőle valamit, és nem csak szívatni, pontosan írd meg neki, hogy mi bajod, és meddig nem tudsz otthonról mozdulni. Hogy pl. hétfőn mész vissza dokihoz, meglátod mit mond, mert már nagyon szeretnéd megismerni a srácot. Hétfőn meg, ha azt mondja a doki, szerdától meggyógyultál, akkor csütörtökön irány találkozni, nem kifogásokat keresni.

27f

2010. dec. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fertőzd meg.
2010. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!