Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » PÁRBESZÉD, amikor a gyereked...

PÁRBESZÉD, amikor a gyereked (vagy te, diákként) rosszul érezte (d) magát az iskolában történtek miatt?

Figyelt kérdés

szégyellte magát, mert rápirított a tanár, vagy

olyasmit mondott neki, ami megalázó volt számára,

"viccelt", ami valójában nem volt az, vagy

az volt és ettől észbe kapott, és így tovább...


Kérlek, segítsetek: dolgozatot kell ebből írnom. Arra is kérlek bennetek, hogy minél őszintébben és a valósághoz hűen írjátok le. Köszönöm mindenkinek, aki segít!


2010. nov. 20. 20:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
középsuliban volt egy tanárnő,aki mindenkinek kritizálta az öltözködését. egyik csajnak volt pár ékszere - semmi extra-gyűrű,karkötő ilyesmi - erre a tanárnő azt mondta neki az egész osztály előtt h úgy néz ki mint egy karácsonyfa. én meg egyszer,mikor jó meleg volt-május környéke lehetett- 3/4es naciban,ujjatlan felsőben mentem suliba- de egyik se volt kihívó,nem volt kint a hasam meg semmi-erre kihívott felelni és azt mondta,h suliba miért strandruhában jövök. persze egész osztály előtt...és még ezután le kellett felelnem,miközben tök cikin éreztem magam.
2010. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik gyerekkori jóbarátom késve érkezett az órára.

"Szabadidőruhában szabadidőt töltünk, nem iskolába járunk!" -célzott az öltözetére

"A vécékefe mmeg mit keres a fejeden?" -cikizte a haját.

Két hét múlva már nem volt tanár. Se ott, se másik iskolában.

Történt ez 1987-ben.

Nem a környéki független párttitkár fiába kellett volna belekössön.

2010. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Ha erre jár valaki, és eszébe jut egy történet, szívesen fogadom, minél több, annál jobb!

2010. nov. 21. 16:32
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ebben egy régi emlék, hogy a tanár kidobott az énekkarból

Sokáig fájd, de végül elhessegettem.


[link]

2010. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Egész osztály, mindenki beszél.. XY hagyd abba... Persze én, én meg kioktattam, hogy meg sem szólaltam, és azt mondta, hogy ha nem tudom, hogy mikor mit csináltam, akkor egy kis elme bajom van. Rávágtam, hogy hát ilyen tanár mellett tényleg úgy érzem, mintha fogyatékos suliba járnék... kiküldött óráról, meg igazolatlan.xd


Alsóban voltam egy menő helyen nyaralni, és persze ofőm elmondta mindenkinek, akinek csak lehetett... Mentem vissza nyaralásról verset kellett tanulni, egy icipici hiba nem volt benne, tényleg semmi... Négyest adott, mert szerinte énekelve mondtam, és az nem helyes...


Még általánosban volt műkörmöm (jó tényleg kicsit túlzás volt...) Ofő minden órán kiselőadást tartott...


Egyszer ötödikben megvertem osztálytársam, és az meg beköpött ofőnek, hogy miket mondtam, meg ÁLLÍTÓLAG kék zöld foltos mindenhol (érdekes a sípcsontjához hozzá sem értem...) és egész osztály előtt elismételte miket mondtam, persze az ellenfelem hazudott még hozzá, és emiatt az egész osztályom utált egy hétig..


Angol tanár előtt azt mondtam hogy ba zdmeg, és beírt egy intőt.. Persze mikor ilyen ötpercnyi sípolást kaphattak volna a csoporttársaim, egy szót sem szólt.


Ellopták a k urva drága telefonomat, és sosem lett meg, tudtam is ki lopta el, de nem lehetett rábizonyítani. 10 tanárból 10 reakciója: Miért volt az iskolában bekapcsolva a telefonod?


Van még rengeteg

2010. nov. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kancsal voltam egész kamaszkoromban. Voltam műtve kiskoromban többször is, de nem lett tökéletes. De idő kell, mire beáll a szem a műtét után a végleges helyzetébe, viszont egy bizonyos életkor után csak 18 éves kor fölött műtik.

Ebből adódik, hogy nem tudtam az emberek szembe nézni. Többször több tanár is elsütötte azt a poént, hogy ha felelek, akkor adjam már meg a tiszteletet neki, nézzek már a szemébe, ha hozzá beszélek...

Az osztály mindig hangos nevetésbe tört ki, én meg rendszerint otthon hangos zokogásba...

2010. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm nektek is!
2010. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!