Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok a hugom 6.Az apám szinte minden nap molesztál,tapogat,egyszer majdnem sikerült megerőszakolnia."Szerencsére" a hugomat csak néha megveri.Az anyám tud mindenről,de nem meri följelenteni,mert az apám késsel fenyegette meg.Az egyetlen élő rokonom 300 kilométerre lakik innen,ugyhogy nem tudom mit lehetne tenni:S
2010. nov. 20. 17:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
van telód, sutyiba vedd fel a mikrofonjával a jelenetet, akár többet is. Elég bizonyíték fog lenni ellene! Muszály most lépned, mert következőleg megerőszakol.
2010. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szomoruan olvastam a soraidat,és keményen elgondolkodtam rajtaHa feljelentö lvelet irsz beidézik megmutathatják neki ,akkor otthon nektek jaj,ha a gyámügyre irsz szintén megtudhatja,édesanyád félelmébe,hogy téged elvesznek ,letagadhatja,hogy állami gondozásba ne helyeznek szintén nem jo.Tanár is csak gyámügyön keresztül tud segiteni. Én a következöt jasasolom Szerezz be egy magnot és amikor elkezdi a müsort vegyél fel mindent,mikor édesanyádat bántja téged kérdezz is rá,miért teszi és meddig akarja ezt folytatni.Ha ahangfelvétel megvan akkor irány a rendörség.Egyéretelmü pedofil állat és elitélik,te pedig maradsz otthon.Ne szollj senkinek erröl,édesanyádnak sem,mert mindd irod nyenge idegrenszerü nembiztos,hogy belemegy félelemébe elszolhatja magát ennek a pedofil állatnak,és akkor még kaphatsz is.Légy ovatos ügyes könyvek kacatok mögé tedd be a magnot és vegyél fel mondent amit csak lehet.És ne verdd addig nagy dobra senkinek se talán elsem hinnék.Elég szomoru,hogy ilyet kell olvasnom de tuti elmebeteg pedofil állat a tisztelt apád,aki mindenre képes.
2010. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ez csak egy teszt volt!

Kiváncsi voltam,hogy ki,hogy vélekedik erről,kérlek bocsássatok meg.

Köszönöm a megértést!

2010. nov. 20. 22:09
 14/18 anonim válasza:
Elég hülye humorod van, már ne is haragudj. -.-"
2010. nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
De ha esetleg mégis lenne benne igazság, anyádra ütöttél, ha szemrebbenés nélkül tud hazudni..
2010. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
gratulálok!!az első válaszoló voltam,akivel viszont tényleg megtörtént.ilyet még viccből sem mondanék,de látom a mai tinik nem tudják lekötni mással a figyelmüket.
2010. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ilyennel nem szabadna hülyéskedned elég komoly dolog.Én az a válaszolo vagyok aki azt javasolta,hogy vegyél fel mindent magnora ezzel a pedofil állatnak neveztem apádat.Hogy jutott ilyen eszedbe?Sulyos vádak,én azt érzem .Ha ez megfordult abban az okos kis agyadban,és még le irtad,van alapja.Szeretnék tévedni ,de te félsz.Annyi szép érdekes van az interneten,és az életben Miért pont ez a téma foglakoztat?ha csak vicceltél.Nem haragszom,mert lehetnél a lányom,de ilyenekkel nem szoktak viccelni.Őrülök,hogy nem igaz.Nehogy ugy járj mint a hazug juhász:háromszor összekiabálta a falunépét,hogy jönnek a farkasok,holott sehol nem voltak igy jot nevetett.Negyedszer ténleg jöttek a farkasok és senki nem hitt nekiigy veszett el a nyája.Azért komolyan elgondolkodtam mit is tennék ilyen helyzetben,még sajnáltalak is.Ezért viszont hargszom.Foglalkozz szebb témákkal.Vagy ha igaz légy ügyes,vegyél fel mindent.Üdv.
2010. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy a hangfelvételt nem fogadják el bizonyítékként.
2010. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!