Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok a hugom 6.Az apám szinte minden nap molesztál,tapogat,egyszer majdnem sikerült megerőszakolnia."Szerencsére" a hugomat csak néha megveri.Az anyám tud mindenről,de nem meri följelenteni,mert az apám késsel fenyegette meg.Az egyetlen élő rokonom 300 kilométerre lakik innen,ugyhogy nem tudom mit lehetne tenni:S
2010. nov. 20. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

figyelj ha jót akarsz akkor keresd meg a gyermekdóvédelmiseket engem is molesztált apám 8 éves korom óta,nagyon megbántam hogy nem szóltam anyámnak időben,most 21 vagyok és most derült fényrá,mivel a nagyobbik hugommal is kikezdett és ő nem bírta feldolgozni.Ha nem akarod hogy komoly lelki próblémád legyen akkor keress vmi segítséget,vagy szólj egy tanárnak a suliban,tudom nem könnyű nekem sem volt,de eszem sem hogy vkinek elmondjam.Engem is folyton fenyegetett hogy mindenkit agyon ver.Ha gondolod írj privit.Sajnálom hogy neked is ez a próblémád

21/N

2010. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Osztályfőnök, vagy egy rendes tanár a suliban?
2010. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyszer elmondtam egy tanárnak erre pa elővette az "angyali mosolyát" és azt mondta,hogy csak azért mondok ilyeneket,hogy fölhívjam magamra a figyelmet.Meghogy kérdezze csak meg az anyámat.Szerencsétlen anyukám meg a tanár képébe hazudott,mert fél apától:S.
2010. nov. 20. 17:55
 4/18 anonim ***** válasza:
engem a nevelőapám molesztált 12 éves koromtól,egy napon bejött hozzám a szobámba,és tapogatni kezdett,én azóta nem merek otthon maradni úgy,hogy csak a nevelőapám van otthon
2010. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Úristen.. :| Egyértelműen rendőrségi ügy. De apud ne tudjon róla, hogy szóltatok a rendőröknek... Szépen mondjátok el nekik, hogy késsel fenyegette anyukádat, hogy ne jelentsétek őt fel. De mindenképpen szóljatok nekik! (Persze előtte üljetek le /szintén apukád nélkül/, és beszéljétek meg, ki szerint mi legjobb megoldás.. szerintem ez.)
2010. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy anyukám e egyszer bent volt egy idegklinikán,mert apa szerint "nem beszámítható" pedig nincs semmi baja.Azóta senki sem hisz el neki semmit,mert apa egyszer rábizonyított egy hazugságot.Pedig anyukámnak nincs semmi baja.És sajnos bizonyítékunk sincs,mert a verésnek nincs semmi nyoma.
2010. nov. 20. 18:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Szóval: anyudat késsel fenyegeti, 14 évesen molesztál téged, 6 éves húgodat veri. Akkor a következő emberekkel beszélj, sürgősen: megbízható tanár, védőnő,orvos, hivatalban gyermekvédelmis,családgondozó,rendőr. Ha valóban így van, akkor pillanatok alatt intézetben találod magadat és a húgodat,apádat letartóztatják. aztán, ha anyudnak van lehetősége egyedül is nevelni titeket, akkor hozzá kerültök vissza. Kitartás, ne tűrjétek.
2010. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pszichiáter secperc alatt kideríti, hogy valóban bántották e anyukádat/téged/testvéredet. Irány a rendőrség.
2010. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha egyszer kicsit is látványosabban megver,akkor látleletet kell vetetni az orvossal,azzal menni a rendőrségre,így már rábizonyitható .
2010. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gyámügy, vagy igenis hívd fel azt a rokont és üljetek fel egy vonatra.
2010. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!