Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira mérges vagyok anyukámr...

Annyira mérges vagyok anyukámra! Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés

Anyukám eléggé tisztaság-mániás. Nagyon felkapjha a vizet, ha egy kis kosz van vagy én és apa nem rakunk helyre valamit.:(

És eldöntöttük, hogy veszünk kiskutyát meg minden, szóval mindenki beleeggyezett.

Anyukám aztmondja hogy csak kinnt az udvaron lakhat és pórázon. Nagyon felháborít hogy csak úgy tarthatunk.

Én már sokszor mondtam neki, hogy a kutya nem élhet pórázon, és néha azért bennt is kéne lennie. De anyukám annyira önfejű, mindig aztmondja hogy kinne kell ülljön a kutya, mert bent piszkot csinálna, és az udvaron is mindenhova piszkítana.

Nagyon nehéz vele...

Apukám is aztmondja hogy a kutya szabadon kell legyen.Egy csomó mindent elolvastam a kutyákról tudom mi a jó nekik, de nem tudom hogyan vehetém rá anyukámat.

Nagyon haragszom rá :(

Van valami ötletetek hogyan értessem meg vele a dolgot? Légyszi segítsetek, nem tudom mi tévő legyek, ...más dolgokban is néha ennyire önfejű :(

:(:(


2010. nov. 20. 13:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy anyukád sehogy sem akar kutyát, ezért köt ki ilyen szigorú feltételeket, amikbe úgysem mész bele.


Hány éves vagy? Lehet majd kutyád, ha elköltöztél, szerintem a mostani otthonodba nem a legjobb ötlet vállalni egyet.

2010. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

anyum aztmondta lehet kutya csak megkötve..még csak 15 vagyok

köszi a válaszokat

2010. nov. 20. 18:07
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem se vállalj még kutyát, lesz rá alkalmad, majd a saját lakásodba/házadba, és úgy tarthatod ahogy akarod. Addig tanulhatsz még a kutyákról, eljárhatsz tényleg menhelyekre, tanulhatsz kutyakiképzést, stb.

Azt se felejtsd el hogy egy kutya hatalmas felelősség, kaja kell neki, rengeteg időt kell rá szakítanod, és ha beteg, orvoshoz kell vinned, ami rettentő drága dolog. Ezt is hajlandóak lennének vállalni szüleid? Mert sok olyan kérdést olvasni itt amikor gyerekek/tinik írnak hogy h gyógyítsák meg a kutyusukat/cicájukat, mert a szüleik nem hajlandóak orvoshoz vinni.

2010. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyébként anyukád egy olyan ember akinek szerintem nem való állat, láthatóan nem szereti őket, vétek lenne egy ilyen ember mellé kutyát vinni...
2010. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hát nem tudom:(

szereti a kutyákat, de azt nem érti meg hogy pórázon nnem élheti le az életét, még ha sokat sétaltatom is. Erre kéne rávenni vmit, csak már nem tudok módszert, mert már mind mondtam neki hogy nem lehet, de ezt nem érti, és miost ezért tettem fel a kérdést hogy van-e még ötletetek mit mondjak\mutassak vagy tegyek hogy megértse és megengedje póráz nélkül.

2010. nov. 22. 14:10
 16/19 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalat, hogy az ilyen szülők sehogysem rávehetők az állattartásra. Pedig tuti h anyukád is ugyanúgy hisztizett kutyáért ennyi idősen.nem tudom h mivel győzd meg, csak annyit tudok tanácsolni, hogy így ne vállalj kutyát. Nem szabad ( szabad, csak borzasztó neki is ) pórázon lennie egész életében.
2010. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom:(
2010. nov. 22. 14:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyszerű: tegyél le a kutyatartásról egyerlőre. Ennyi. Ne legyél önző...
2010. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Doddie ***** válasza:
Ömm a kutya kintre való, főleg ha nagyobb fajtát akartok... De pórázon nem szabad tartani ! De ez az elkerített rész nekemis tetszik!
2010. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!