Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél egy ilyen házasságba?

Belemennél egy ilyen házasságba?

Figyelt kérdés
Adott egy nagyon tehetős férfi, aki állítása szerint szeret, te viszont szereted. El akar venni, de te tudod róla, hogy kicsapongó tipus. Kicsapongó, de nem az a fajta, aki kiteszi a párja szűrét, csak félrejár néha. Nem megy bele más kapcsolatba, de alkalmi testiségbe igen. Benyelnéd ezt egy életre, cserébe a nagyon-nagyon sok pénzért, hogy egész életedben ne kelnej dolgoznod, szűkölködnöd, úgy, hogy előtte maga a pokol volt az életed a pénztelenség miatt?
2010. nov. 20. 12:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem hinném, hogy ez megéri!

Először is: Nem mindegyik férfi ilyen, amelyik szereti a párját nem csinálja ezt! Szóval a helyedben nem lennék biztos ebben a kijelentésésben.

Nem lehet olyan jó érzés eltartottnak lenni, mert ezzel alárendeled magad a párod akaratának egész életben függni fogsz tőle és a döntéseitől. Ne felejtsd el, hogy idővel megöregszetek, ő a pénze miatt akkor is fog magának taláni fiatalabb csajt, mert sokaknak vonzó dolog a pénz, ahogy te is írtad. Ha folytatod csak megalázod magad, mert az ilyen nőt mindenki megveti...


Inkább keress rá megoldást: pl. tanulj, dolgozz és keress magadnak egy normális férfit...Sokkal jobban éreznéd magad a bőrödben, de így szomorú lesz a jövőd...

2010. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Elvárom, hogy ne járjon félre, ha tényleg azt mondja, hogy szeret. A pénz meg nem számít nekem...
2010. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
Gondolj arra, ha majd a "Potya-Numerák" összevihognak a hátad mögött...
2010. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Mi a fontosabb? A pénz vagy a lelkiség? Lehet választani. Én például nem mennék bele ilyen házasságba. És mi van ha csődbe megy majd? Akkor fogod elkezdeni a számolást, hogy hány szerető, félrelépés stb? Addig nem is zavar?
2010. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Ha egyik részről sem lenne szerelem, még megérteném. De a szerelmedtől ezt a megalázást a világ minden pénze sem érné meg.
2010. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

az a vicces,hogy sok nő benyeli ezt csak nem tudja az elején,:DDD

itt háborognak,de ugyanigy járhatnak

2010. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretem, és ő is szeret, nem érdekel, hogy félremegy. Van, aki ilyen, nőben is és férfiban is. Ha ő nem hűséges, én sem ígérem, hogy az maradok. A lényeg, hogy egymásnak mi legyünk a legfontosabbak. És néhány alkalmi csajon-pasin még jót is nevethetnénk :D

Nem tudom, miért kell ebbe a pénzt belekeverni. Kevés olyan embert láttam, akinek a pénztelenség miatt volt pokol az élete. Lehet dolgozni, fizetésből megélni. Hacsak nem betegség akadályoz ebben.

2010. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem, mert monogám típus vagyok - nevezhetjük birtoklónak is. nem tudnám feldogozni a megcsalást, ezért számomra minden más körülmény mellékes ebben a történetben.
2012. febr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vagy rendben van, legyen érdekházasság, de nekem egy puszit sem adhat. Nemi betegséget nem fog hazahozni.
2012. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!