Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél egy ilyen házasságba?

Belemennél egy ilyen házasságba?

Figyelt kérdés
Adott egy nagyon tehetős férfi, aki állítása szerint szeret, te viszont szereted. El akar venni, de te tudod róla, hogy kicsapongó tipus. Kicsapongó, de nem az a fajta, aki kiteszi a párja szűrét, csak félrejár néha. Nem megy bele más kapcsolatba, de alkalmi testiségbe igen. Benyelnéd ezt egy életre, cserébe a nagyon-nagyon sok pénzért, hogy egész életedben ne kelnej dolgoznod, szűkölködnöd, úgy, hogy előtte maga a pokol volt az életed a pénztelenség miatt?
2010. nov. 20. 12:11
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
kelljen
2010. nov. 20. 12:12
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha nagyon szeretem és velem jól bánik talán...
2010. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Szia.Én nem.Lehet akár milyen tehetős engem nem alázna meg a félre kufircolással az tuti.Én ilyen vagyok.Ki tudja kivel feküdne össze aztán meg velem uhhhh.
2010. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Én tuti nem mennék bele. Van egy ismerős házaspárom. Ott a férj eljár máshová keresni a testi gyönyöröket. Mindenkinek dicsekszik vele, de senki nem mondja el az asszonynak. Szerintem tudja az asszony, de becsukja a szemét. Mindketten dolgoznak, egy gyermekük van. A férfinak nem is értem, miért kell a nő, nem szép, nem csinálja meg a házimunkát, nem figyel oda a gyerekre.

Én nem tűrném semmilyen körülmények között, hogy megcsaljanak, pláne nem folyamatosan.

2010. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ha te is szereted! Mert sajnos a férfiak 98 %-a csapodár a házasságban. Nem igazán van férfi, aki kihagy egy kínálkozó alkalmat, főleg egy több éves házasságban, ahol azért valljuk be őszintén már az újdonság varázs már megkopott. Csak valaki nyíltabban csinálja( az gusztustalanabb), valaki meg diszkréten. És ha választhatsz, hogy gazdag pasi mellett döntesz, akit még szeretsz is. De ne legyenek illuzióid, a csóró munkanélküli is ugyanúgy kihasználná a lehetőséget. Most biztosan lepontoznak, de ez a véleményem, és aki mást gondol, azt irígylem, mert boldogok a lelki szegények, akik még hisznek a rózsaszín ködben, és a hűséges férfiakban. Ezt el ekll fogadni, a férfiak így vannak összerakva, szükségük van a vadászatra, a friss prédára, még akkor is ha imádják a feleségüket. És ha ezt elfogadod, akkor már inkább en kelljen nélkülöznöd egész életedben , mert neked is csak ez az egy életed van...
2010. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem mennek bele.

Rosszul lennek mikor mellem fekudne ejjel... mindig az jarna a fejemben, hogy vajon milyen novel volt elottem... Hiaba a szeretete, ha nem vagyok eleg neki.

2010. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, ki mit gondol, de nem lehet annyira gazdag a férfi, hogy elfeledtesse velem azt a sok megaláztatást amit okoz a megcsalásokkal.

Különben is, mi van h talál egy jobbat nálam? Akkor eltartott valaki pár évig, majd a jólétből újra visszacsöppenek a szegénységbe.

Köszi, de nem kérnék belőle. Inkább legyek szegény, de boldog. És a párom ne legyen dúsgazdag, inkább hűséges!

2010. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
igen,belemennék,mert szeretem és mert szeret,nem kell rögtön hurrogni és álszentnek lenni egyeseknek,sokan bevállalnák csak nem mondják ki
2010. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Igen, belemennék, hiszen szeretem és soha nem lesz gondom az életben. Meg amúgyis, mi garantálja, hogy egy csóró nem fog megcsalni?
2010. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Épp ezért KELL megcsalni az ilyen riherongy nőket, akiknek a pénz fontosabb, mint a hűség.Íme a példa hány nő belemenne.És ha belegondolunk ezek nem sokban különböznek a prostiktól,pénz-pénz.
2010. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!