Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyzés után másképp viselke...

Eljegyzés után másképp viselkedtek veled a párod szülei?

Figyelt kérdés
Ez persze időtől is függ, de hogy mondták pl, hogy tegezzed őket, vagy ők másképp hívtak téged, vagy bármi ilyenre gondolok.
2010. nov. 20. 10:02
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

13:16

Szerintem Te nagyon rossz életű lehetsz, bármennyire is tagadod.

Képzeld, igenis tud változni egy szülő hozzáállása attól, hogy a fia eljegyez valakit, mert az valamilyen szinten egy lépés a házasság felé.

Valakit addig el sem fogadnak, amíg nincs a gyűrű az ujján,mert sok önző, paranoiás anyós-jelölt ( bár sokszor az apósok is tudnak nangyon gyökerek lenni )egészen addig azt hiszi, hogy a drága fiacskáját "csak kihasználják", mikor meg már menyasszony a lány, akkor meg beképzelik, hogy minden örökké tart, akárcsak a régi szép időkben ( ha jól sejtem, Te sem a mostani korban mentél férjhez, de javíts ki, ha tévedek), és mikor mégse úgy alakulnak a dolgok, ahogy ŐK eltervezték, akkor nagy világkatasztrófának élik meg, mintha velük történne a tragédia.Igen, ma Magyarországon ilyen mentalitású emberekből van a legtöbb.És nemcsak vidéken, mielőtt ezzel jönnél.

A másik véglet meg az, hogy miután megvolt az eljegyzés - amit ŐK nem akartak, ilyen is van - és tudják, érzik, hogy a fiuk hamarosan kirepül, akkor meg azért változnak, valaki elfordul a gyerekétől ilyenkor, mert úgy titulálják, hogy ha külön családot akarsz fiam, akkor legyen, de minket hanyagoljál.Sajnos erre is van precedens.

A kérdező esetében ez nem áll fent, de annyira méltatlankodtál, hogy nem tudtam megállni, ne mutassak be neked egy-két példát, mielőtt elszállnál a saját "nagy" élettapasztalataidtól.

A másik véglet

2010. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatrészletet elgépeltem, tekintsd oda nem írottnak.
2010. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

"nagyon rossz életű lehetsz"


Tudod ezt kikre mondják? Ha nem, akkor ne használd. Kösz, de nem vagyok k...!

Egy szóval nem mondtam, hogy nem változhat egy szülő hozzáállása, ezt nem tudom, hol olvastad tőlem.

2010. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"ha jól sejtem, Te sem a mostani korban mentél férjhez, de javíts ki, ha tévedek"


Rosszul sejted, úgyhogy kijavítalak. Te kérted...

2010. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Pfff...szánalmas vagy.

XD

Van egy bölcs mondás:

"Ne vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz a szintükre és legyőznek a rutinjukkal."

:)

Na, viszlát!

2010. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozom, csak jókat röhögök ezeken a nagy problémáitokon... Vita, ugyan már...
2010. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Tedd azt!
2010. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!