Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyzés után másképp viselke...

Eljegyzés után másképp viselkedtek veled a párod szülei?

Figyelt kérdés
Ez persze időtől is függ, de hogy mondták pl, hogy tegezzed őket, vagy ők másképp hívtak téged, vagy bármi ilyenre gondolok.
2010. nov. 20. 10:02
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Ha az ember a zsigereiben érzi, hogy mit kell tennie, akkor nemhiszem, hogy éveket kéne várnia...

2 hét után is lehet jó döntést hozni, ugyanúgy, mint 12 év után is rosszat..

2010. nov. 20. 10:39
 22/47 anonim ***** válasza:

Igazából még nem tudom hogy fognak viselkedni, elvileg nekünk idén lesz valamikor az eljegyzésünk.:)

De nehogy azt hidd, hogy annyi mindenen változtat egy gyűrű....én anyósom eleinte nagyon kedves volt, el se akartam hinni hogy mekkora szerencsém van, most meg mint egy hárpia és nem is érzem jól magam náluk.Aztán jött megint egy hullámvölgy és megint normális lett..ez így váltakozik és már lassan megőrülök tőle, nem tudom ez mire jó. Amióta megtudta hogy eljegyzés lesz mintha megint normálisabb lenne, de nem tudom, sose lehetünk biztosak benne, hogy komolyan örülnek a kedves anyósok, vagy csak megjátszák:)


20/L

2010. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Off ( bocsi)

Utolsónak igaza van, nagyon sok a képmutató ember, így az anyósok között is van ilyen.Nekem egyik volt anyósom első naptól megengedte a tegeződést, azt se tudta mivel kínáljon, mikor mentünk hozzájuk, tette a szépet, idővel meg mindennek elmondott a hátam mögött ( a szemembe soha ), telefonon a fiacskájának szídott minden egyes látogatás után, ahol egyébként mézes-mázos volt.

Aztán el kezdték erőltetni az apóssal együtt ezt az eljegyzés témát, sőt a házasságot is, meg mindennek a tetejében a gyereket.Na, akkor utáltam meg végképp, és a végén már le se tudtam tegezni, elvégre nem vagyunk barátnők...

2010. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet 2 hét után is jó döntést hozni, csak ha ilyeneken problémázol, akkor még nem vagy olyan érett, hogy ilyen döntést hozz.
2010. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen ezt kifelejtettem, amit a 11:00-s is írt. Én is szinte első naptól kezdve tegezhettem anyóspajtit, de nem minden az aminek látszik...az anyósok nagy része azért teszi a szépet, hogy bevágódjon a fiánál és ne veszítse el...aztán amikor bebiztosítja magát, úgy hogy a fiának még véletlenül se jutna eszébe hogy drága anyuka bántja a barátnőjét, akkor kezdenek el a hátunk mögött undorító hátulról támadó szövegekkel kitúrni minket.

De hát mit tehetnénk, így vannak programozva:)


Ha én ilyen leszek, előbb kezeltetem magam önként, minthogy ilyen mocskosul bánjak egy olyan nővel, aki a fiamat tiszteli, becsüli, szereti és ugyan olyan jól tartja mint én anno.

2010. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Ez nem problémázás, hanem kíváncsiság. Azért van a 2 fogalom közt különbség, de nem feltétlen kell ezt mindenkinek megértenie. A többieknek köszönöm az értelmes válaszokat, és kívánom, hogy ne nehezítsék meg az anyósok az életeteket! :)
2010. nov. 20. 11:26
 27/47 anonim ***** válasza:
23%
Akkor ne is csinálj úgy, mintha problémáznál. Bár csak a többieknek köszönted meg a választ, mégis szívesen.
2010. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
;)
2010. nov. 20. 11:31
 29/47 anonim ***** válasza:
23%
Még mindig nem értem, hogy mire gondoltál azzal, hogy másként hívtak? Bár nem mindenkitől várható, hogy egy kérdést értelmesen megfogalmazzon, ez is igaz.
2010. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Érdekes, mégis vannak akik értették a kérdést és válaszoltak is rá.:)
2010. nov. 20. 11:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!