Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyzés után másképp viselke...

Eljegyzés után másképp viselkedtek veled a párod szülei?

Figyelt kérdés
Ez persze időtől is függ, de hogy mondták pl, hogy tegezzed őket, vagy ők másképp hívtak téged, vagy bármi ilyenre gondolok.
2010. nov. 20. 10:02
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
14%
Akkor biztos csak én nem értettem... Legyél boldog gyerekmenyasszony, sok sikert hogy legalább egy évet kibírjon melletted a férjed, ciki az első évben válni.Kár még esküvőset játszani, várd meg amíg megérsz hozzá.
2010. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csókoltatlak!
2010. nov. 20. 11:45
 33/47 anonim ***** válasza:
24%
Minden válaszoddal azt erősíted meg, hogy mennyire érett és felnőtt vagy...
2010. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Ahogy maga is :)
2010. nov. 20. 12:02
 35/47 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem nem tűnik éretlennek, vagy gyerekesnek a kérdező. Miért kell mindent kiforgatni? Feltett egy tök egyszerű kérdést, amire válaszoltak is a nem kukacoskodók. Ha zavar valakit egy kérdés, akkor miért nem lép tovább? Miért kell válaszolgatni, értelmetlenül vitatkozni, amikor nem is az volt a kérdés?
2010. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Egyetértek, köszönöm.
2010. nov. 20. 12:04
 37/47 anonim ***** válasza:
68%

"Akkor biztos csak én nem értettem... Legyél boldog gyerekmenyasszony, sok sikert hogy legalább egy évet kibírjon melletted a férjed, ciki az első évben válni.Kár még esküvőset játszani, várd meg amíg megérsz hozzá."


Már meg ne sértődj de úgy látom te nem igazán tudsz olvasni:) Rajtad kívül mindenki megértette és értelmesen válaszolt a kérdező kérdésére, mellesleg kinek érzed magad, hogy elbíráld mikor mehet férjhez? Jaj értem már:) 30-40 körüli vagy és még mindig nincs olyan szerencsétlen férfi aki el akarna venni ugye?jól gondolom mi?:)

Sajnállak, mert a savanyúságoddal és az irígységeddel nem mész sokra az életben.És most kezdj el engem is kioktatni mert 20 évesen menyasszony leszek:) Hozzá teszem nekünk se a rokonok se a barátok nem mondták hogy korai, úgyhogy csókoltatom az értelmes gondolataidat, de inkább tartsd meg magadnak.


Kérdező nektek pedig nagyon sok boldogságot kívánok!:-)

2010. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Nektek is sok boldogságot kívánok! :)
2010. nov. 20. 12:50
 39/47 anonim ***** válasza:
Köszönjük:)
2010. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Nem oktatok ki senkit, csak véleményt mondtam, de úgy látom szólásszabadságról még nem hallottatok. Amúgy boldog házasságban élek, csak éppen nem gyerekként varrtaam magam valaki nyakába. De örülök, hogy ti már érettek vagytok a házasságra. De majd 10 év múlva megnézzük... Legyetek boldogok és bocsánat, hogy véleményt mondtam. Legközelebb nem kell kérdést feltenni és akkor az ilyen hülyék sem szólnak bele. Vagy írd ki, hogy csak 20 éves rózsaszín ködben élő álmodozó menyasszonyoknak.
2010. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!