Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok boldog lenni...

Miért nem tudok boldog lenni egyedül? Vagytok még így?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta folyamatosan volt kapcsolatom, rendszerint hosszabbak, 1, 3, 4 éves kapcsolatok. Egyikből ugrottam mindig a másikba, sose bírtam két hétnél, egy hónapnál tovább egyedül maradni. Nemrég lett vége az utolsó kapcsolatomnak, ( 2 hete) és hiába határoztam el, hogy most nem akarok beleugrani egy másik kapcsolatba, hogy most magammal akarok foglalkozni kicsit, nem megy. Nem vagyok boldog egyedül, úgy vágyom valakire. Már azon gondolkozom, hogy felhívom az exemet, pedig nyomós oka volt a szakításnak, és elkezdtem más pasikkal is flörtölni, ha így haladok, megint beleugrok egy új kapcsolatba, valakivel, lehet olyannal, aki nem lesz megfelelő, mert annyira utálok egyedül lenni.

Miért van ez? Mivel köthetném le magam, hogy ne legyek ennyire egyedül? Ha úgy érzem jobbanak, lehet jó lenne mégis beleugrani egy új kapcsolatba?


2010. nov. 19. 22:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
22/N
2010. nov. 19. 22:08
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Hát, igen. Az ember társas lény.
2010. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kapcsolatfüggő vagy, de szerintem az lenne a legjobb, ha elkezdenél egy új hobbit, keress barátnőket, élvezd, hogy csak magaddal foglalkozhatsz.Tedd tisztába az érzéseid és úgy állj neki egy új kapcsolatnak, legyél túl a szakításon, dolgozd fel.
2010. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél egy állatot, mondjuk kiskutyát.Vagy fogadj örökbe menhelyről. Törődést igényel, foglalkozást. Megszeretnéd és szívesen foglalkoznál vele. Úgy kell alakítanod a programjaidat, hogy a kutyusnak is jó legyen. Vagy találj valami hobbit amit szeretsz csinálni és leköt.
2010. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert ahhoz hogy mást tudj szeretni, ahhoz először magaddal kell kezdened. Ehhez pedig egyedüllét kell. A természet mindíg igazságos:)

Amit te írtál az számomra úgy tűnik, mintha kihasználnál másokat, csak hogy ne kelljen farkasszemet nézned a magánnyal. Az pedig menekülés. Viszont (örökké) nem menekülhetsz el önmagad elől.

2010. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, kapcsolatfüggő vagy. Nem tudok sokat róla nekem nem volt hozzá szerencsém. Inkább majdnem tíz évig nem jártam senkivel, mert nem találtam olyat akire azt mondtam volna, hogy bele tudnék szeretni.
2010. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Van kiskutyám, imádom is, sokat foglakozok vele. Sok barátnőm van, haverok is, tanulok is, hobbik is, de mégis üresnek érzem magam pasi nélkül, nem tudok mit kezdeni magammal...
2010. nov. 19. 22:17
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Onismeret, fogadd el onmagad!

Igen erre kellene idot forditanod, mivel valojaban nem is ismered onmagad, csak menekulsz onmagadtol, de kikell deritened azt, hogy miert?

Ezert vagy tarsfuggo!

2010. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez teljesen normàlis,hogy üresnek érzed magad kapcsolat nélkül.Viszont azért vàltogatsz ilyen sokszor ,mert nem talàltad még meg azt,akit keresel a szived mélyén.Ha most ujra beleugrasz egy kapcsolatba,ujra megunod,és màst keresel,legalàbbis ugy gondolom.
2010. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát nem váltogatok azért olyan sűrűn, 3 kapcsolatom volt eddig, az 22 évesen szerintem nem olyan sok.
2010. nov. 19. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!