Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen zűrös előélete...

Másnak is ilyen zűrös előélete volt?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, hogy megszülettem. Ez eddig magában nem probléma, sőt. 5 éves koromtól kezdve késztetést éreztem arra, hogy fájdalmat okozzak magamnak. A szüleimnek sikerült megállítaniuk, elvittek pszichológushoz. Aztán 12 éves korom körül, mikor életem első szerelme elutasított előtört bennem az öngyilkos hajlam, 3 napig a pszichiátrián feküdtem. Sikerült leküzdenem ezt az elmeháborodottsági állapotot, éltem tovább az életem. 16 évesen átmentek rajtam vagy 10-en, rossz társaságba keveredtem, ahol mindenki piás, drogos volt, de beleszerettem A srácba. Féltem attól, hogy nem fogad el, ha nem-et mondok. Azonban sikerült nagy nehézségek árán elhagynom akkori barátaimat, és újakra lelni. Ezen a ponton életem megint egyenesbe került, de nem tartott sokáig. Testvérem haverja megpróbált megerőszakolni. Szerencsém volt, nem történt meg, a srácot többet nem láttam. Ebben az évben egyik évfolyamtársam molesztál, ami szintén mély nyomot fog bennem hagyni.


Másnak is ilyen előélete volt, vagy csak rám pikkel az Isten?


2010. nov. 19. 19:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
wow....utolsó ez borzasztó...hogy sikerült talpra állni?
2010. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nagy-nagy önuralommal, és akarattal.De mindig mindenből talpra lehet állni. Sajnos vannak ilyen esetek, de ami nem öl meg, az megerősit. És a fiam kárpótol mindenért. Őt nem bánom. Csak Ő volt, ami jót tett velem a "férjem".
2010. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt az első gondolatom, hogy a kérdező személyiségzavaros.
2010. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Apám apja, pedofil volt, minket bántott. Apám egy szadista pszichopata, aki időnként elkezdett ütni, hogy kiveri belőlem az anyám génjeit.

Anyám egy súlyosan agitált depressziós őrjöngő állat, akit legtöbben leépült gyáva nyuszinak látnak.

Mind a ketten szakmájukban elismert, diplomás (nem a mai tömegképzésben szerzett!) tehetséges emberek, nem isznak.

Suliban egy személyiségzavaros lány mindenféle aljas dolgot csinált, majd rám fogta.

Megakartak erőszakolni, de nem sikerült, de ezek a srácok elterjesztették rólam, hogy könnyűvérű vagyok.

És ez még közel sem minden.

2010. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Olyannal szexelni aki nem tud magáról az nemi erőszak, akkor is ha ő issza le magát, akkor is ha valaki leitatja, vagy bedrogoztatja, olyannal nem nemi eröszak, aki olyan állapotban van, hogy bele tud egyezni, bár ezt ilyen balkáni országban mint a miénk, soha nem fogják büntetni.
2011. febr. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!