Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen zűrös előélete...

Másnak is ilyen zűrös előélete volt?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, hogy megszülettem. Ez eddig magában nem probléma, sőt. 5 éves koromtól kezdve késztetést éreztem arra, hogy fájdalmat okozzak magamnak. A szüleimnek sikerült megállítaniuk, elvittek pszichológushoz. Aztán 12 éves korom körül, mikor életem első szerelme elutasított előtört bennem az öngyilkos hajlam, 3 napig a pszichiátrián feküdtem. Sikerült leküzdenem ezt az elmeháborodottsági állapotot, éltem tovább az életem. 16 évesen átmentek rajtam vagy 10-en, rossz társaságba keveredtem, ahol mindenki piás, drogos volt, de beleszerettem A srácba. Féltem attól, hogy nem fogad el, ha nem-et mondok. Azonban sikerült nagy nehézségek árán elhagynom akkori barátaimat, és újakra lelni. Ezen a ponton életem megint egyenesbe került, de nem tartott sokáig. Testvérem haverja megpróbált megerőszakolni. Szerencsém volt, nem történt meg, a srácot többet nem láttam. Ebben az évben egyik évfolyamtársam molesztál, ami szintén mély nyomot fog bennem hagyni.


Másnak is ilyen előélete volt, vagy csak rám pikkel az Isten?


2010. nov. 19. 19:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy valami okos "nő" Mindenki a saját életét irányítja, senkit nem érdekel hova születtél, milyen körülmények közé, az számít hova jutottál el! Istent hibáztatod, semmiképpen magadat, kicsinyes amit csinálsz! Nekem is érdekes" életem volt/van, de mindig előre nézek! Pontozzatok le nyugodtan, védjétek azt aki sajnáltatja magát a számítógép előtt! Ja még annyi fiatal vagyok de a múltam már mélyen van, bogozd ki...
2010. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Eretnek vagyok egyébként. Azt gondoltam, hogy ez jó zárókérdés lesz. Egyébként sem sajnáltatom magam, csak kíváncsi vagyok, hogy én vagyok-e ilyen szerencsétlen.
2010. nov. 19. 19:11
 3/35 anonim ***** válasza:
Simán bevágnék annak, aki molesztál! Ne hagyd magadat!
2010. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Isten nagyon pikkel rád, ahogy írtad..

De mutasd meg Istennek, hogy nem azért vagy te itt, hogy minden rossz megtörténjen veled!

Ha molesztál ez a f4sz mondd meg neki, ha még egyszer a közeledbe jön feljelented, és azt is rá vallod ami nem igaz!

A legfontosabb az életben, ha hagyod magad eltaposnak! Mégha nem is vagy annyira "erős" lelkileg, akkor is mutasd kifele azt hogy veled nem tanácsos kötekedni!SOHA NE HAGYD MAGAD! Próbálj felülkerekedni a félelmeiden és a saját gyengeségeiden, kezdj egy tiszta lappal, tiszta gondolatokkal, és mutasd meg saját magadnak, hogy többet érsz attól hogy bárki molesztáljon, vagy cseszegessen! Légy erős! Sok sikert!

19/L

2010. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,ha egész Életetben ilyen szerencsétlen vagy akkor aqzt kelmondanom,hogy TE tehtsz erről minden fajta rossznak!!Persze egyszerű az Istenre fogni az egészet nem?!?!már itt kiderült, hogy egy kis Butácska vagy egy inteligens ember nem mond ilyet mikor Te igen TE megtudod változtatni a jövődet a társaságot!!milyen fura, hogy te valahogy vonzód az ilyen erőszakos dolgokat!azt, hogy sikerült már elérned, hogy 16éves vagy és már több férfival voltál egy éjjszaka alatt mint bárki más egész élete során...jah, hogy drogos és piás voltál!!Én voltam már piás, de mindig tudtam, hogy mi zajlik körülöttem...szerintem gondolkodj el magadon!
2010. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Már egyszer leírtam, hogy nem hiszek Istenben, de TE olyan idióta vagy, hogy nem veszed észre, pedig ott van a szemed előtt. Amúgy sem egy éjszaka alatt mentek át rajtam tízen, csak egy ment át rajtam közülük. Amúgy is túl szépen megfogalmaztam az egészet ahhoz, hogy butácskának tűnjek.
2010. nov. 19. 19:33
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem csak a te életed ilyen.11 évesen elkezdtem drogozni,rossz társaságba keveredtem.16 éves koromig 3szor voltam elvonón.Aztán jött a nagy szerelem másfél évig tartott,addig nyugodt életem volt.Aztán szakított velem.Fél évre nem emlékszem,mert annyira cuccos voltam.Jött a következő szerelem,a pasi bekattant,és azért mert 5 percet késtem úgy megvert hogy kórházba kerültem.Aztán szüleim elváltak én újra drogoztam.Majd a következő lebukásból már rendőrségi ügy lett.

Most 19 vagyok és egyetemre járok.Nagyjából helyrejöttek a dolgok.Neked is sok szerencsét!

2010. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Bár valóban egy bizonyos kor után már te felelsz magadért, vannak olyan gyerekkori sérülések mentén kialakult sémák, amikből elképesztően nehéz kimászni. 22 éves vagyok, sok olyan dolgot tettem, amiért kínzó bűntudatot érzek, de a szokásos körökből igenis ki lehet törni. Nekem a terápia segített, kezdem megérteni a saját működésemet és az eredetét. Biztos van más megoldás is, én ezt ismerem.

Egy gondolat Feldmártól:

"Ha elfogadom, hogy ügyetlen vagyok, mert kilöttyentem a kávém a szőnyegre, (...) akkor állandóan pirulhatok. A szégyen veszélye végtelen. De a valóság az, hogy a tetteim nem definiálnak engem. Én vagyok az, aki meggondolhatja magát, és legközelebb vigyáz arra, hogy a kávé ne löttyenjen a szőnyegre."

2010. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg Butácska hol van az, hogy nem hiszek Istenben ott van"Másnak is ilyen előélete volt, vagy csak rám pikkel az Isten?"ezt írtad és jéé nem látom sehol, hogy nem hiszek benne!A másik meg azt írtad nézd meg te szerencsétlen, hogy "16 évesen átmentek rajtam vagy 10-en"

ez mit jelent kérdezem tőled és a többiektől?

2010. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
nekem is sok negatív élményem volt - önhibámon kívül. rossz pillanataimban úgy érzem, ver a sors. de SOHA nem adom fel és SOHA nem hagyom magam. nem fogok megváltozni mások kedvéért és nem dobom el a méltóságom. még ha sok minden fáj is:(
2010. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!