Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen zűrös előélete...

Másnak is ilyen zűrös előélete volt?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, hogy megszülettem. Ez eddig magában nem probléma, sőt. 5 éves koromtól kezdve késztetést éreztem arra, hogy fájdalmat okozzak magamnak. A szüleimnek sikerült megállítaniuk, elvittek pszichológushoz. Aztán 12 éves korom körül, mikor életem első szerelme elutasított előtört bennem az öngyilkos hajlam, 3 napig a pszichiátrián feküdtem. Sikerült leküzdenem ezt az elmeháborodottsági állapotot, éltem tovább az életem. 16 évesen átmentek rajtam vagy 10-en, rossz társaságba keveredtem, ahol mindenki piás, drogos volt, de beleszerettem A srácba. Féltem attól, hogy nem fogad el, ha nem-et mondok. Azonban sikerült nagy nehézségek árán elhagynom akkori barátaimat, és újakra lelni. Ezen a ponton életem megint egyenesbe került, de nem tartott sokáig. Testvérem haverja megpróbált megerőszakolni. Szerencsém volt, nem történt meg, a srácot többet nem láttam. Ebben az évben egyik évfolyamtársam molesztál, ami szintén mély nyomot fog bennem hagyni.


Másnak is ilyen előélete volt, vagy csak rám pikkel az Isten?


2010. nov. 19. 19:02
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
"Eretnek vagyok egyébként. Azt gondoltam, hogy ez jó zárókérdés lesz" Tessék. Amúgy meg igen, átmentek rajtam 10-en, de nem egy éjszaka. Amúgy meg kikérem magamnak a butácska szót. Egyáltalán nem vagyok az, az ország egyik jó gimnáziumában vagyok szín jeles tanuló.
2010. nov. 19. 19:53
 12/35 anonim ***** válasza:
Én voltam bennt a pszichiátrián fekvőbeteg és olyan sorsokat hallottam hogy te összeteheted a két kezedet hogy ennyire szerencsés voltál hozzájuk képest.
2010. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
62%

19:28 SZERINTEM MEG TE GONDOLKODJ EL MAGADON IDIÓTA! Miért lenne ő azért hibás mert molesztálják,stb.?Akkor ezek szerint mindig a nők hibásak ha molesztálják őket a férfiak?

Kérdező:nem kell a múltra gondolni,mert azok már megtörtént dolgok,csak előre kell nézni:)

2010. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező feleslegesen hazudsz, nem jársz te semmiféle gimnáziumba! Ha már névtelenül teszed fel a kérdést, minek hazudni? 1.válaszoló voltam és köszönöm mindenkinek aki leszavazót, nem fogok beállni a sorba! Ha ezeken a dolgokon végigmentél felnőttél vna ahhoz, h ne itt kérdezz!
2010. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

ma 20:11: de mindig ott van a "DE mi van ha tényleg megtörtént..?"

Miért ne oszthatná meg itt, hogy mi történt vele? Lehet neki így könnyebb elviselni... Nem pedig azt jelenti, hogy akkor ez kamu....

De persze az is lehet, hogy az egész csak hazugság....Kitudja :)


Nekem amúgy nem volt ilyen zűrös életem, szerencsére...Most inkább lelkileg vagyok ki, és nem tudok mit csinálni. Nagyon nagyon sok dolgot kéne máshogy alakítani, és akkor most nem lennék ilyen. De ez van. Talán megoldódik, talán nem. És most minden jel arra utal, hogy nem fog.

Kicsit furán fogalmaztam meg, de jól esett le írni :)

2010. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

20:08minek szólsz be te igazi szerencsétlen tán a rokonod vagy együtt sírtok egymás vállán?nem akkor kussolj be!

Azért milyen fura, hogy Ő nem tehet semmiről, de mindenki meg akarja ba**ni?!biztos úgí öltözködik vagy úgy iselkedik, vagy ez a hobbia, hogy fel húza a pasikat majd azt jtsza el, hogy jaj nee!

2010. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Idefigyelj kicsicsillag (: !


Eszméletlen szánalmasul viselkedsz. " (...) csak rám pikkel az isten? "

16 évesen átmentek rajtam tízen, mert úgy bevoltam ba*va hogy nem emlékszem semmi, emelett másik nap még + 5-en átmentek rajtam mert ugye beszívtam mint az állat. Ezenkívül bele"keveredtem" egy olyan társaságba ahol mindenki piás volt és drogos. Ezenkívül meg akartak erőszakolni, mivel te mint egy beba*ott piás kis beszívott drogos ku*rva "kőnnyű prédának" mutogattad magad.


Nam ost aki drogozik, piál, és engedi hogy megba**a 10 férfi, az utána ne istent tegye felelőssé és ne a kis pistit a szomszédból, hanem saját magát. Gratulálok, hogy feltetted az "életed útját" egy oldalra, ahol most azt várod, hogy sajnálljanak. Közbe meg ha nem akartál volna, senki nem kényszerített, hogy derogozz, hogy piálj, hogy belekeveredj egy társaságba. Egy buta genetika és szellemi hulladék vagy aki nem képes az életre. Sajnos Mo.-on elég sok ilyen van.


A másik. hogy járhatna egy ilyen kis drogos nemmondomki hogy mi egy elitnek mondhatóó jó iskolában?!

És hogy lehetsz színötös? A matekkönyvből szívod fel a speed-et vagy bármimást?!


(:

sajnos egy rib*nc vagy.

2010. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
utolsó, egyetértek:) miért hagytad hogy 16 évesen 10en átmenjenek rajtad? ha nemi erőszak volt, miért nem mentél el a rendőrségre? ha nem az volt, akkor meg tényleg nem a szűziesség mintaképe vagy.
2010. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és hol laksz, ha szabad tudni?
2010. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

A Te életed semmi az enyémhez képest, bár nekem nem volt annyi szexuális kapcsolatom és 16 évesen még bőven szűz voltam, de ez részletkérdés.


Magyarországon a legtöbb nőt molesztálnak élete során, és sokan ezt még viccesnek is tartják, meg, hogy a nőknek ezt kötelessége eltűrni.

2010. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!