Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Lányom közelgő születésnapjára szeretném előfizetni a Cosmopolitant.Mit gondolták hány éves korig olvassák ezt az újságot a lányok?
2010. nov. 19. 15:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%
Az a szégyen hogy itt kérdezed hogy mit vegyél a lányod születésnapjára,de én vagyok szar ,sajnos munkám során látom milyen klassz anyák vannak manapság,akik a lányukat 40 évesen se ismerik...
2010. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Te biztosan jobb anya leszel.Miért van az , hogy azok okoskodnak, akiknek nincs is gyerekekük:D
2010. nov. 19. 16:06
 23/30 anonim ***** válasza:
77%
Csóró vagyok mert nem olvasok újságot? Lehet,de tudod inkább költök könyvre,szinházra,mint szennylapra...
2010. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%
Ha olvassa az újságot,akkor szerintem nem lenne rossz ajándék :).Én például nem utálnám anyámat azért,ha lovas újság előfizetést kapnák tőle,mert imádom a lovakat.Ha szereti,akkor jó.
2010. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Kamu,csak kötözködni akar,unatkozik...Te szuper anya lehetsz aki nem tudja milyen ujságot vegyen a 27 éves lányának.ÁÁÁÁÁÁÁÁ,fejemet a falba verem...
2010. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ha újságot szeretnél, akkor nők lapja. Én is huszonéves vagyok, de imádom még a garfieldot, szép házak kész házak állatos újságokat.

Könyvekben a regényeket szeretem.

Ami megfog. Fantasy könyvek esetleg?

Vagy valami kozmetikumot.mozi, színházjegy stb.

2010. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. nov. 19. 16:47
 28/30 anonim ***** válasza:
75%

A Grazia szerintem jobb!


35/N

2010. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
84%
Az ellével az a baj, ha átlag magyar fizetése van, akkor kiolvas egyet és felköti magát a legelső fára. Én egyet vettem, de ahol ajánlgatják, hogy ezt meg azt vedd meg olyan árak vannak, hogy némelyikre a havi fizetésem sem elég. Rendesen elrontotta a kedvem.
2010. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
53%
Kérdésed így szól:"Mit gondoltok erről?" Nos,hogy mit gondolok?Hogy egy sekélyes cosmogirl vagy,aki szerette volna,hogy istenítsük a szennylapját.És ha nem ezt tesszük,hát csórók vagyunk,ami cosomo-cicáéknál csúnya sértés ám! Csak tudod,nálunk,többségben lévő normális embereknél a a cosmogirl jelző(tudod mit jelent ez a szó?)csúnya sértés.Nincs neked gyereked.
2010. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!