Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjon a "Mikulás" a levélbe?

Mit írjon a "Mikulás" a levélbe?

Figyelt kérdés

Az unokaöcséimnek szeretnék küldeni 1-1 Mikuláscsomagot postán, mert sajnos messze laknak, és nem tudom személyesen átadni majd. Mit írjon a Mikulás a levélbe? :) Az egyikőjük 8, a másik 10 éves, és semmi ötletem sincs....

És miben adjam fel? Én egyszer nagy alakú borítékban kaptam, de az jó megoldás? Nem törik össze a miki-csoki? Csomagot még soha sem küldtem...


2010. nov. 19. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem törik, a helyedben bedobozolnám és úgy adnám fel.. esetleg még be is csomagolnám valami puhába, aztán max majd az ottani szülők elrendezgetik szépen.
2010. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kuld csomagban mert ugy kevesebb az esely hogy ossze torjon majd valasz egy szep mikulasos kepeslapot es irj ra valami szepet pl hogy tanuljanak jol tovabbra is es legyenek ugyes gyerekek stb:(bar szerintem mar azert tudjak mi a dorges:)
2010. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

8 és 10 éves gyerek már tudja h nincs mikulás


dobozba tedd,ugy nem törik,meg ne gagyimikulást hanem pl milkát (inkább kisebbet de finomat),jobb minőségűek kevésbé törnek össze


levélbe meg: sok szeretettel xy nénikétek mikulásától

2010. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy nem tudják... :)

Pont valamelyik nap beszéltem az édesanyjukkal, és ő mondta, hogy hihetetlen, de még a nagyobb sem tudja, pedig a suliban együtt csinálják az ajándékokat.... :)

2010. nov. 19. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!