Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lányommal?...

Mit csináljak a lányommal? Arról lenne szó hogy amikor meg van neki a mikulás, üvöltözik, csapkod, sír.

Figyelt kérdés
És ez mindig így van. mindig amikor megvan neki, utána meg normális. csendes.. De Ennyire a hormonok?? Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 31. 11:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
17 éves.
2010. okt. 31. 11:33
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Könnyen lehet, hogy már megszokásból csinálja. A hormonok valóban csinálnak cifra dolgokat, de az üvöltözés csapkodás az nekem szabályosan erős dührohamként jön le, ami viszont szerintem már nem tartozik az egészséges kategóriába. Én elvinném endokrinológushoz.
2010. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Agnucaston gyógyszer segített. PMS-nek hívják ezt, premenstruációs szindróma, belefér a sírás, csapkodás, düh, lehangoltság. A gyógyszer recept nélkül kapható, de ha fog.gátlót szed, akkor nem lehet egyszerre szedni a kettőt.
2010. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

nekem 13 évesen jött meg először és mindig feszült és ideges voltam mindenkivel mikor épp mesiztem, Bunkó és flegma voltam,üvöltöztem mindenkivel mert nagyon görcsöltem és idegesített körülöttem mindenki. 14,5 éves voltam mikor elmentünk anyuval nőgyógyászhoz aki irt fel fogamzásgátlót. Azóta sokkal jobb nekem is mega körülöttem élőknek is.

18/L

2010. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Üvölts és csapkodj vissza. XD Majd meggondolja kétszer is a hisztit. Én is depis vagyok olyankor, de azt nem a környezetemen vezetem le. Ez hiszti, és legyen már valaki annyira öntudatos ember a talpán, hogy nem dől be minden hónapban ugyanannak a lelki nyavalyának.
2010. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem megoldás csak emiatt fog.gátlót szedni, pláne nem 14 évesen. De 17 évesen sem.
2010. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%

De hogy lehet PMS? A PMS az nem azt jelenti, hogy menstruációra utaló jelek? Tehát pl. nekem pattanások az arcomon, ha megjelennek, akkor 2 nap múlva megjön. Ez a premenstruációs szindróma, vagy én nem tudom jól?

A kérdező azt írja a lányának ezek vérzés alatt történnek. És szerintem még PMS-nek is durva.

2010. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A PMS-be belefér az is, hogy a mensi alatt is megmaradnak a tünetek, amik előtte is lehetnek. Vidd el orvoshoz, ha ennyire zavar, bár kényszeríteni nem lehet, ha ő nem akarja.
2010. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Hát nekem jót tett,és nagyon alacsony hormonháztartásut irt fel a doki.
2010. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy neked jót tett, de a szervezetednek nem. Szeded 14 éves korodtól huszonvalahány-harmincéves korodig. 15-20 év hormon nagyon jót tesz ám neked... És az hogy minden apróságra hormont írnak fel a dokik, a legnagyobb baromság, csak elnyomja a problémát, ahelyett hogy megoldaná. Meg kellene találnia a dokinak az okot és nem elfedni egy hormonnal egy gyerek szervezetében. De a tested, jogod van tönkretenni magad. Mondjuk a szüleid helyében én nem engedtem volna a 14 éves GYEREKemnek, hogy hormont szedjen.
2010. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!