Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lányommal?...

Mit csináljak a lányommal? Arról lenne szó hogy amikor meg van neki a mikulás, üvöltözik, csapkod, sír.

Figyelt kérdés
És ez mindig így van. mindig amikor megvan neki, utána meg normális. csendes.. De Ennyire a hormonok?? Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 31. 11:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hormonháztartása az embereknek van, a gyógyszereknek maximum hormontartalma. Én sem engedtem volna egyébként a lányomnak, főleg nem PMS miatt fogamzásgátlót. Ha valami olyan betegségről van szó, amit ez kezel, mondjuk olyan menstruációs zavar, ami komoly vashiányt és vérveszteséget okoz, akkor természetesen a gyerekem egészsége érdekében beleegyeztem volna, de PMS miatt..
2010. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyen hisztis a gyerek, nyomjunk bele hormont. Mintha a torokfájást gégemetszéssel kezelném. Meg lehet csinálni, csak mi értelme?
2010. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Vannak vitaminok is amik elnyomják vagy enyhítik ezeket a tüneteket. Szerintem érdemes lenne elvinni dokihoz (vagy 17 évest inkább elküldeni). Nem feltétlen nőgyógyászhoz, ha nagyon tart tőle.
2010. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 bénabéla11 ***** válasza:
49%

miért kell mindent orvosi szempontbol vizsgálni...miért nem bünteted meg de rendesen...annyi olyan nő van aki normálisan tudja kezelni ezt a dolgot...itt az előttem írók is...


sztem csak marhára hisztizik...mert ugy érzi havonta egyszer kiengedheti a gőzt ...és meg is teheti, mert már te is elbizonytalanodtál...


büntesd meg vagy küld el sportolni...


azért mert neki rossz...nem kell hogy a környezetének is rossz legyen...

2010. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%

ez természet függő de pl tesóm is ilyen. és én segítek neki olyankor tehát kényeztetem meg hasonlók elkészítem helyette ami kell meg stb am ő neki fürdés után jobb szokott lenni .

ő is 17/l

2010. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 bénabéla11 ***** válasza:
63%
legrosszabb amit tehetsz hogy kényezteted...nagyon hozzá fog szokni...és majd a leendő férje fogja bánni, meglátod:D
2010. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
nem én leszek a férje :) feltehetőleg :d szóval :D az már nem az én gondom :D am meg én szeretem és engem nem zavar :)
2010. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a lekezelő hozzászólók valószínűleg nem igazán tudják, hogy miről van szó. Régen én is nagyon szenvedtem, alapjában egy nyugodt, türelmes ember vagyok, de mikor megjött... Képtelen voltam féken tartani magam, ingerült voltam, mindenkit félreértettem, ráadásul fokozta, hogy néha annyira görcsöltem, hogy egész nap alig bírtam felkelni az ágyból. Összejöttem az akkori barátommal, fogamzásgátlót szedtem - akkor szinte nem is éreztem, hogy menstruálok - majd 2-3 évig szedtem. Abbahagytam és máig simán kibírható, meg nem mondaná senki, hogy mikor jön meg, nincsenek már durva hangulatváltozásaim és a görcsök is nagyon minimálisak. Nem kell 10 meg 20 évig szedni azt a gyógyszert szerintem, legalábbis saját tapasztalatból kiindulva. Egyébként egyszerű a megoldás: Irány a nőgyógyászat, aztán tanácsot kell tőle kérni, aztán ha nem tetszik, nem kötelező elfogadni :)
2010. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

Hmm, szerintem az anyuka cseszte el. Meg kellett volna jobban fenyítenie a lányát már az első alkalommal, szerintem nem csinálta volna többet.

Most úgy érzi, hogy 3 napig joga van őrjöngeni, és ki is őrjöngi magát.

2010. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
fájdalomcsillapítót neki, lehet, a görcsök miatt hisztis
2010. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!