Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem kocsmafüggő mit tegyek?

A férjem kocsmafüggő mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kedves hozzászólók!

A férjemmel 5 éve vagyunk együtt ,3 éves a gyermekünk,van szép nagy házunk ,állataink,munkahelyünk!Meg sajnos egy nyamvadt kocsma ,ami megkeseríti az életünket!a férjem világ életében járt kocsmába,de egy éve naponta többször is majd autóba ül!A kisgyerekkel semmi időt nem tölt,ha vele van hova mennek?Hát a kocsmába!Sokszor nem is látjuk se reggel se este,mert dolgozik,az állatait rendezi és kocsmába van!A napokban megkértem hogy menjen el az oviba a gyerekért,jó persze mondta ő,és képzeljétek elküldte az anyját ő meg a kocsmában volt,lebuktattam meglátott és hazudott nekem!Naponta többször ott van,mindig kapom az infokat hogy mikor!Már belefáradtam ,mert leráz és akkor mi van ha ott voltam!egyedül érzem magam a gyerekemmel,em törődik se velem se vele!Nem tudom mit tegyek!Itt a szép nagy ház ami már csak ház de egyre kevésbé otthon!Nem tudok hova menni,de nem akarok igy élni mert nagyon fiatal vagyok még!Nem tudok kompromisszumot kötni hogy csináljunk ezt vagy azt,már már én eröltetem rá magunkat!Ő nem akar vajon velünk lenni?Nyilván nektek is nehéz most pár mondat alapján segíteni.Ő nagyon jó apa volt,és minden elmúlt!Állandó kocsma ,munka,és az állatai!szinte csal aludni jár be.Mit tehetnék?Ő azt mondja az apa dolga az ,hogy azt csinál amit akar!szerintem ez egy aglegény dolga,nem egy családapáé.

a kisgyerek újra pepisilt és érdekes dolgai vannak,a fülembe súgja "Apa sosincs itthon" Ő feltétel nélkül szereti az apját.Egyedül nem tudok újra ilyen életkörülményeket biztosítani a kisgyereknek.


2010. nov. 19. 09:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a keresztfiam apukája ugyan ilyen mint a te férjed!:S

Náluk viszont hamar jött a gyerek mert két hete voltak együtt mikor besikerült a gyerek,és nem volt idejük megismerni egymást!:S

De náluk az volt a baj hogy kedves élettársa mindent rá hagyott beleértve a kocsmázást is most meg már teljesen mindegy!Ja és ráadásul most szült neki még egy babát!

Egy ilyen embernek ? én ezt soha nem értettem minek kell ilyen embernek család!:S

Én biztos nem tűrném el egy napig se!:(

2010. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Menj te is a kocsmába,akkor meg lehet hogy mindig otthon lesz. :))))

Valószínűleg előled menekül,nem boldog veled.

2010. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ha nem boldog velem és a gyerekkel akkor miért nem mondja ki a végét?Ahhoz már beszari ugy gondolod te is ugye?Igen köszi a választ megyek vele kocsmázni 12 óra munka után!
2010. nov. 19. 11:02
 14/25 A kérdező kommentje:
10.53 -as válaszadó!Köszönöm ,igen igazad lehet!Sőt sokan mondhatják hogy mert már nem ugy néz ki a feleség,fáradt a teendői miatt igen ez kiábrándító lehet!Én vékony vagyok,sportos,fodrászként dolgozom nem érzem magam igénytelennek viszont őt elég nehéz kényeztetni,mikor tiszta szőr az arca szesz szagú a lehelete és állandóan munkásruhában van ami olajos és lószagú!Na ez kiábrándító!Namost nem tudom mikor kényeztetni mert mire ő hazajön már ágyban vagyunk a gyerekkel!tudom kifogásoknak tűnnek de már annyi falba ütköztem vele kapcsolatban.Nagyon jók a válaszaitok köszönöm mindenkinek.
2010. nov. 19. 11:05
 15/25 anonim válasza:
a szexuális életetek milyen? jó értem hogy nem kívánatos,mert leírtad. De ha pl csak gyerekcsináláskor szexeltek akkor ez is simán lehet az oka. Értem hogy alszol és hulla fáradt vagy, de ha meglepnéd néhányszor szép fehérneműben vagy vmi extra szexis dologgal annak simán lehet jó vége. Te tudsz csak próbálkozni, faggatni nem érdemes. Legyen olyan légkör hogy magától legyen kedve elmondani mi a baj. Szerintem légy ezen a téren kitartó és optimista és pár nap/hét után kiderül hogy van e vmi változás. Ez nagyon fontos! Csak hazajön ha tudja hogy szexszel várja a csini feleség! Amúgy elképzelhető hogy a munkahelyén van vmi gáz csak nem tudja egyelőre elmondani mert bántja a büszkeségét.
2010. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hát igen nem is szexelünk!tudod az a furi hogy ő neki nem tűnik fel hogy ez igy nem jó?Vagy ő nem akar tenni ellene?Még az jutott eszembe hogy mikor megismert és belém szeretett akkor én egy energia bomba voltam,sport,jövés menés,jókedv!Mostanában sokat veszítettem ebből a lendületességemből!lehet hogy mr nem az a nő vagyok akibe beleszeretett!sokat voltam monstanában fáradt,legyengült.De azért még most is kb 3szor annyit megyek és csinálol mint egy normális ember:-)
2010. nov. 19. 11:23
 17/25 anonim ***** válasza:

A baráti társaságomban,ismerőseim között annyi ilyen van,egyszerűen elhidegülnek egymástól majd elválnak.

Csodálom azokat az öregeket akik évtizedekig kitartottak egymás mellett,nem tudom mi a titkuk.Talán toleránsabbak voltak mint a mai fiatalok,és a hölgy valószínűleg kiszolgáltatottabb volt akkoriban a férfinak,inkább tűrt.

Én azt vettem észre hogy mikor felnőnek a gyerekek,olyan 40-es éveikben jönnek rá hogy már semmi nem tartja őket össze és elválnak.Fura világban élünk.

2010. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

11.16os vagyok


le a kalappal hogy 3x annyit csinálsz mint más ember, de a szexuális életetek ettől nem lesz jobb. sőt. ez kimondottan bánthatja is a férjedet, hogy rengeteget dolgozol és nem ő a nagy és erős eltartó...

2010. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet hogy kicsit elnyomottnak érzi magát!Ebből a sok információbol csak tudok még újakat meríteni,csak össze kéne szednem magam mert már annyiszor pofára estem az elmúlt hetekben a próbálkozásaimmal:-)Mondjuk azt nem értem hogy mindezek ellenére a gyerekkel miért nem tölt időt?összesítve a válaszokat,ha tőlem menekül,velem nem boldog stb ,de a 3 éves gyerek?
2010. nov. 19. 11:45
 20/25 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,elmegyek dolgozni aztán este újra benézek!Szép napot mindenkinek
2010. nov. 19. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!