Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves fiatalaok! Mennyi...

20-25 éves fiatalaok! Mennyi időt törtötök együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

lehet ez közvéleménykutatás, vagy csak kíváncsiság

természetesen érdekelne, hogy mióta vagytok együtt, és az is, hogy ennyi időt tudtok együtt tölteni vagy esetleg többet tudnátok de szándékosan "csak" annyit amennyit

köszönöm


2010. nov. 18. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

*összehozni a tali

utolsó

2010. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amennyit csak lehet!Bár a férjem sokat dolgozik,én meg itthon vagyok a gyerekkel...


25/n

2010. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

lassan 4 éve együtt vagyunk,heti 4-5 nap együtt vagyunk délutántól másnap reggelig (nálam),hétvégén napközben is együtt (kivéve amikor suli van)

Reggel együtt megyünk dolgozni (1km-re van a két munkahely),délután is gyakran együtt haza (hozzám)


ennél többre is lenne lehetőség,de nem akarom elszakitani a szüleitől teljesen,az a hétköznap 2 délután-este had legyen otthon velük,amint vége a sulinak nyáron,ugyis költözünk messzire

23/N 25/F

2010. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én (21/L)egyetemista vagyok, ő (26/F) dolgozik. Amikor ő épp nem dolgozik, akkor mindig együtt vagyunk, mivel együtt élünk. 2 éve vagyunk együtt.
2010. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Munkaidőn kívül mindig együtt vagyunk szinte. Együtt megyünk szinte mindenhová. 2 hónapja költöztünk össze.

de előtte is így volt, csak akkor még nem a saját házunkba, hanem anyuéknál.

23N/F

2010. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!