Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves fiatalaok! Mennyi...

20-25 éves fiatalaok! Mennyi időt törtötök együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

lehet ez közvéleménykutatás, vagy csak kíváncsiság

természetesen érdekelne, hogy mióta vagytok együtt, és az is, hogy ennyi időt tudtok együtt tölteni vagy esetleg többet tudnátok de szándékosan "csak" annyit amennyit

köszönöm


2010. nov. 18. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

mindketten egyetemre járunk, így ez nagyban befolyásolja a dolgot, persze véletlenül sem egyszerre vannak a süneteink. Vannak napok hogy nem találkozunk, van hogy ebédelni el tudunk menni együtt. azért a 7 napból 4napon igencsak találkozunk, hétköznap változó de a szombat biztos.

21 évesek vagyunk, 4 éve együtt.

2010. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi 6-7 órát vagyunk együtt(munka stb.miatt) aztán szundi:)Már 7 éve szeretjük egymást,töretlenül:)
2010. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a munkaidőt leszámítva, folyamatosan együtt vagyunk, hiszen együtt élünk...bulizni is, vásárolni is együtt járunk...és 6 éve vagyunk együtt. 25/nő
2010. nov. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi is egyetemisták vagyunk, ami nehezíti a dolgot, hogy jelenlej 15o km-re egymástól. Ez egyben könnyíti is a feladatra koncentrálást, habár sosem ment a tanulás rovására a kapcsolatunk:P

így általában hétvégén találkozunk, idén sikerült gyakrabban, mint tavaly, hetente együtt töltünk 3-4 napot. Rosszabb esetben 2-3 hetente találkozunk. Vizsgaidőszakban másfél hónap kimarad (mivel mire nekem kezdődik, neki végződik...)

Míg egy városban éltünk minden nap találkoztunk többször is, suliba menet-jövet és du. vagy este.

3,5 éve vagyunk együtt 2o-L 21-F

2010. nov. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

o7:34 es vagyok...

természetesen szeretnénk minél több időt együtt tölteni, összeköltözni végre... ez még várat magára másfél évet míg államvizsgázok. A páromnak még így is marad 3 plusz 4 éve:-S nekem meg a mesteri...

2010. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

A munkaidőt leszámítva mi is általában mindig együtt vagyunk, meló után már fáradtak is vagyunk így nem megyünk sehová, itthon pihizünk, beszélgetünk stb.

8 éve élünk együtt

2010. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

utoklsó vagyok a kor lemaradt:) bocsi

én 25 a párom 27 éves

2010. nov. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi az eslő 1 hónap után összeköltöztünk(de szülőkkel lakunk),lassan 2 éve h. együtt vagyunk, eddig meló után találkoztunk(általában együtt mentünk+jöttünk),de most új munkahelye van.egyik héten délelött, másikon éjszakás, haramadikon délutános.Szóval így már kevesebbet talizunk.
2010. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy együtt élünk, mi is elég sok időt töltünk együtt. Munka után minden hétköznap, és általában a hétvégéket is együtt töltjük. Amúgy lassan 3 éve vagyunk együtt, 1 hónap után költöztünk össze. Amúgy 24 vagyok.
2010. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Több mint 3 éve vagyunk együtt, hétvégente sikerül összehozni a sulit, általában szombat dutól vasárnap duig.(más szülő és egyetemi város)Nem tudom meddig bírom még...

22

2010. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!