Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülő (k) ilyenkor tudják...

A szülő (k) ilyenkor tudják hova engedi (k) el a gyereket?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy,mikor a gyereket legyen az 15 vagy 12 éves elengedi bulizni.Akkor a szülő tisztába van azzal hogy akkor a gyereke iszik netán cigizik?

Ma már szinte alig van kivétel aki úgy megy el bulizni hogy nem iszik alkoholt,nem cigizik,nem dohányzik.

15 éves lány vagyok.A szüleim sok mindent megengednek.De nem szoktam eljárni bulizni biztos hogyha arról lenne szó nem is engednének.Az osztályban van 3-4 olyan ember aki ilyen nagy parti arc.Azon csodálkozom hogy akkor most a szülők elengedik a gyerekeket inni.Pénzt adnak a belépőre,az alkoholra,dohányra?


2010. nov. 17. 14:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%

Fogd fel úgy szülői szemmel amiről nem tudsz azt lesz*rod.

Muterom is olyan h a tudtomra adta h ha kórházba visznek túladagolásban akk elfelejthetem h értem jöjjön.

18/F

2010. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
egyetemista vagyok, de anyám még mindig ki tudja találni, h közel a vizsgaidőszak, nem megyek sehová:D mellesleg ezt nem értem én sem, h honnan van pénzük bulizni? autóval megyek, nem iszom alkoholt-nyilván-, de a bambi is nagyon sokba kerül szórakozóhelyeken. tapasztalatból mondom, figyeld meg 20 éves koruk körül a partiarcokat..:)
2010. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is engedékenyek a szüleim de én sem járok el.És a válaszra: nem, nem tudják hogy iszik+cigizik és nem is adnak pénzt rá hanem csak a belépőre de ilyenkor meg jön az hogy: De anya, még inni akarok egy kólát, még tartozom valakinek mert meghívott sütizni/shakezni és vissza kell hívnom. És máris többet kapott mint a belépőt....

nem tapasztalatból tudom hanem a nővéremről-.-"

13/L

2010. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
utolsó, onnan van pénzük szerintem, hogy többen összedobnak egy üveg vodkára meg fantára, és berúgnak. bent meg vesznek 1-2 sört aztán jólvan. amúgy én nem 15 éves vagyok, de szoktam látni fiatalokat az utcán iszogatni, főleg nyáron, mikor jó idő van.
2010. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

17 vagyok és az én szüleim örülnek ha elmegyek bulizni, legalább szórakozok és nem ülök otthon és sorvadok el ott. Én is mindössze másfél éve kezdtem bulikra járni, de nem betépni, eleinte se élveztem annyira, de most már muszáj, nem bírnám ki nélküle, a barátaim nélkül, akikkel ott szórakozok. A sok stresszt egy időre eltünteti. Viszont a társaságomból én vagyok az egyetlen aki nem dohányzik, van aki rendszeresen, van aki csak így bulikon 1-2 szál (vagyok kb 20an). Inni is úgy iszunk hogy ha lehet ne basszunk be. Én pl energiaitalt szoktam mindig inni, 1-2 dobozzal, az még a kedvem is feldobja. Mostanában amúgy is szarul vagyok bizonyos dolgok miatt, és pl volt olyan mikor egyáltalán nem tudtam kikapcsolódni, mert nem tudtam az agyam kikapcsolni..a sok dolog amitől ideges vagyok nem hagy nyugodni. Akkor szoktam inni. Egyébként a szüleim megbíznak bennem, ezért engednek el. Nem kerültem rossz társaságba, épp rátaláltam az olyan emberekre akik nem ítélkeznek, nem drogoznak és sorolhatnám. Ha meg kell pénz egy ezrest kérek a belépőre (700 szokott lenni ahova járunk), de van mikor többet kapok. A maradékból meg ami van nekem abból veszek energiaitalt (azért mert szeretem, nem kellenek a pofázások, szeretem és kész. a legolcsóbbat veszem hogy több férjen ki belőle).

Ennyi az egész.

Azért a bulizósok között is vannak különbségek, nem árt tisztában lenni ezzel. Legalábbis én felhúzom magam ha a sok f*szp*csához hasonlítanak.

17/L

2010. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
ja, 15:01 vagyok, és 19/L voltam, tehát nem is az érintett korosztály...
2010. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%
ahhoz képest az intelligenciád a béka seneke alatt van
2010. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Középsulis vagyok, a fél osztály cigizik. Egyszer eljátszották a tanárok hogy minden cigizőt felírtak egy lapra és küldtek egy figyelmeztetést a szülőnek h cigizik a gyerek. Visszajelzésekből az derült ki hogy a legtöbb szülő tudja hogy cigizik a gyerek, és volt olyan szülő akinek nem tetszett h nem hagyják békében cigizni a gyerekét :D Amúgy a cigipénz vagy kajapénzből jön össze vagy valami hazugságból, de szerintem minden szülő látja a gyerekén h cigizik-e vagy nem.
2010. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
A szülők ugyanolyan hibásak,mint a gyerekek ebben a témában.
2010. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Én nem kifejezetten a bulira kapok pénzt, hanem amúgy, aztán arra költöm amire akarom, és úgy vagyok vele hogy amiről nem tudnak az nem fáj. Mondjuk már nagykorú vagyok, szóval mostmár nem titkolózom, itthon is van saját piám a hűtőben, mindenki tudja hogy az enyém és néha iszom, de régebben így volt, nem mondtam meg hogy iszok, cigizek, csak azt hogy buliba voltam, táncoltunk, ennyi. (mondjuk én nem 14-15 évesen kezdtem el járni hanem inkább 16-17..) Szerintem ha valaki nem viszi túlzásba (értsd minden hétvégén a saját hányásában ébred....) akkor nincs vele baj.
2010. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!