Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám feldobni szürke...

Mivel tudnám feldobni szürke kis életünket?

Figyelt kérdés
A párommal már lassan 4 éve vagyunk együtt és mostanában kicsit úgy érzem, kezd ellaposodni a kapcsolatunk, légyszi adjatok valami tippet mivel lehetne feldobni?! Köszi
2010. nov. 17. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha nincs gyermeketek,sztem egy baba jelentősen feldobná a mindennapjaitokat! :)Nem tudom,hogy vagytok ezzel a kérdéssel.

Gyerek nélkül azért könnyebb eljárni is szórakozni,moziba,kirándulni,mert még szabadabban mozogtok,nem kell a gyerekhez alkalmazkodni.Annyi minden van,amit csinálni lehet együtt,akár szinház,vagy egy kis hétvégi kiruccanás,ahol új élményekkel gazdagodtok,vagy barátokkal összeröffenni kicsit házibuli keretében.

2010. nov. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Valami esti programra gondoltam. Kirándulni, barátokkal lenni, színházba, moziba járni szoktunk.

Jelenleg még nincs gyermekünk, nyárra tervezzük az esküvőt és utána a babát:)

2010. nov. 17. 07:46
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szex? :)
2010. nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem jó jel, ha már most ellaposodott, és még ezek után akartok majd családot alapítani.Én elgondolkodnék a dolgon, de azért meg kell próbálni felpezsdíteni egy kicsit.

Kezdjetek el újra randizgatni, menjetek olyan helyre, ami még új élmény mind a kettőtöknek, esetleg utazzatok el pár napra, újulj meg a számára, legyél kacér vele, néha kicsit elérhetetlen, szervezz csak te titokban valami különleges randevút.Szerintem így eléggé fel lehet dobni a dolgot.

2010. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ess neki a bevásárló központ liftjében, vegyél fel szexi fehérneműt egy hosszú kabáttal és úgy randizz vele valahol, rázd fel a szexuális életeteket!


Ez a pasik 99%-ának elég ahhoz, h újra fellángoljon az érzelem.

2010. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy:

gyakorlatilag bármivel fel tudod dobni! Mindennel, ami nem megszokott. Találj ki valamit, ami mind a kettőtöknek jól esne.

Egy tanács még: legyél ÉRDEKES a fiúdnak. Amíg az vagy, nem lesz gondotok a részedről.

Tehát ne csinálj/reagálj/cselekedj/mondj olyat, ami megszokott tőled, és legyél szexi és kívánós!

2010. nov. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztriptízelj neki, vagy lépj félre! Az tuti feldobja a kapcsolatotokat, már ha nem megy rá az egész!
2010. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

kozos adrenalinsokkos elmenyek kellenek, amit mindketten ateltek, izgalmas, es lehet rola beszelgetni unalmas esteken :-)


pl kozos tandem-ugras ejtoernyovel, kalandpark, sikloernyos tanfolyam, kirandulas ahol a madar se jar, buvarkodas, barlangasz tanfolyam, stb...

es amig nincs baba, utazni,utazni, utazni, fapadossal, hatizsakkal, terkepel, nem uncsi szervezett utakra gondolok...tudtad, hogy el lehet jutni Nepalba pl 30-40ezer forintbol? vonaton meg buszon :-D


nemely otlet meredeken hangzik,meg kell beszelni mi az amit szivesen kiprobalnatok mindketten.


az is jo,hogy vesztek 2 fapados jegyet ugyanoda,de fel-1 nap elteressel, aki elobb er oda, szobat foglal, es ugy talalkoztok,mint ha idegenek lennetek:-)

2010. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a szuper ötleteket!:)
2010. nov. 17. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:
A meg nem szervezett utazás hátizsákkal szerintem is tuti jó dolog! Persze ha nem vagytok nagyon szívbajosak:)
2010. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!