Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit nem illik adni karácsonyko...

Mit nem illik adni karácsonykor ajándékba? Te minek nem örülnél?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 18:40
1 2
 11/20 anonim válasza:
98%

A legesleggázabb dolgok ajcsiba a porfogók. Kis szobrocskák, amik persze nyilván nem ízlésesek, ahogy én tapasztaltam eddig.

Viszont az ajándékozó elvárja, hogy kitegyék azt, amit adott. Itt kezdődik a baj :)


A legjobb ajándék az, amit meg lehet enni vagy inni, ha nem ízlik, akkor is tovább lehet adni és nincs baj, a megmaradó kis mütyürök, amik majd minden takarításkor és költözéskor bajt hoznak csak, pluszmunkát, az az igazi kiszúrás....

2010. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
én nem szeretek sem adni, sem kapni haszontalan dolgokat (díszek stb..) én gyakorlatias ember lévén mindig hasznos/használati tárgyakat adok, és annak tudok a legjobban örülni.. bár ha valaki nagyon ráérez egy kis aprósággal a lelkem vágyára az mindent visz :) (tavaly egy kis makett motort kaptam.. ez pl. "porfogó, mégis sokat jelent nekem)
2010. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Például nem illik tusfürdőt, ilyesmiket adni, mert arra jelzés, hogy büdös akinek adod, de pl. rólam tudják a barátaim, családom, hogy nyugodtan vehetnek, mert nagyon szeretem ha minél több fajta van és naponta váltogathatom.
2010. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Két éve karácsonyra az akkori barátomtól kaptam egy vibrátort. Azt hittem a fejéhez vágom, nagyon csalódott voltam, hogy ennyire tart.
2010. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki más. Ha valakit jól ismersz, akkor azt is tudod minek nem örülne. Én például nagyon csalódott lennék, ha ékszert kapnék. Sok van. Mind az ékszeres dobozban. Nő létemre abszolút semmire sem becsülöm. Nem tudom értékelni.
2010. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%

off

ki az aki lepontoz ennél a kérdésnél bárkit? Nem mintha fontos lenne, csak elgondolkodtatott hogy ki lehet annyira buta, sötét, hogy hasznosnak, nem hasznosnak ítél valamit egy ilyen kérdésnél ... Mi alapján döntesz kedves lepontozó szerencsétlen?

2010. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Olyat nem amit meg lehet enni vagy inni mert az amúgy is van karácsonykor rengeteg.
2010. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Karácsonykor tényleg fura dolog pl. bonbont ajándékozni mert minden lakás tele van szaloncukorral, meg egyéb édes sütikkel.
2010. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lepontozó idióta látom itt is akad.
2010. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hehe, hát én nem karira kaptam azt a bizonyos játékszert, de csak hápogni tudtam, aztán meg nagyon röhögtünk a férjemmel:)) mondjuk, szeretet ünnepén igazi taplóság ilyesmit adni, lévén nem a szex ünnepe..

de egyébként ne hidd azt, hogy ezzel "ennyire tart", egyszerűen egy jó játék is lehet, amivel egy bizalmas, jó alapokra épülő kapcsolatot is fel lehet dobni, egy nem olyan régit viszont el lehet mélyíteni (a jó szex fontos kötelék ám.)

Viszont nem árt előtte puhatolózni, mert eddig mindegyik pasimhoz hozzávágtam volna, viszont a férjem más tészta, vele van olyan a viszonyunk:)

2010. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!