Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit nem illik adni karácsonyko...

Mit nem illik adni karácsonykor ajándékba? Te minek nem örülnél?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Attól függ kitől kapom. családtagoktól és barátoktól nem szeretnék se ékszert, sem ruhát kapni. (Gyerekeknél még oké, de felnőtt korban?!)

Szerintem a parfüm is olyan dolog, amivel be lehet égni ha az illetőnek nem tetszik az illata.

2010. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Guminő, meg a hasonló "poénos" dolgok. Főleg a szeretet ünnepén, hát én kidobnám vele együtt az ajándékozót is.
2010. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Újabb giccses váza, terítő, pohárkészlet. Sajnos megint esélyes:( Pedig jól jönne mindegyik, de ízléses kivitelben.
2010. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamabugyi, fehérnemű (nem azért de ezeket szeretem magam megvenni)...

Kés...:P

hát plüssmaci és effajta dolgok kicsit már rájuk untam.

Ezenkívül minden porfogó és ékszer, valamint a parfümök...Kivétel ha olyan veszi aki tudja mit szeretek:)


Végül is nem erről szól, de ha már veszünk valamit olyan dolgot vegyünk aminek a másik örvend...:)

2010. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább azt mondanám, hogy nem "illik" egy ajándéknak nem örülni. Lévén AJÁNDÉK!!
2010. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami porfogó szobadísz, pl. sógorméktól meg pár másik rokontól minden ünnepünkre mécsestartót vagy ilyesmit kapunk, amivel csak az a baj hogy 34 nm-en lakunk 3-an + kutyus és így is alig van hely a lakásunkban. Tavaly Karácsonykor kaptunk egy 6 mécsestartóból álló készletet tőlük, más rokonoktól is azt, kollégáktól illóolaj párologtató, szóval azon a Karácsonyon összeszedtünk vagy tízet, és egyre csak gyűlik :)
2010. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

olyat adni, ami a te igényeidet kielégíti, de akinek adod, annak nem. Másképp fogamazva: nem olyat adni, ami neki tetszik.

de konkretizálva: számítógépes játékot adni annak, akit nem érdekel az ilyesmi (csak téged), de él hal egy jó tini regényért, de te ezt nem látod

2010. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
bizony, porfogók, lakásdekorációs ez+az, és sajnos könyvben sem szokták eltalálni az ízlésemet.. pedig nem nehéz, az ember elmegy a kiszemelthez akit meg akar ajándékozni, és szétnéz a lakásában, én mindig így szoktam, és általában találó holmikat csinálok.
2010. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Bugyit, melltartót, dezodort, gyógyszert, kisállatokat.
2010. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Plüssállat, porfogók, haszontalan dolgok, ezek azok, amiknek nem örülnék és én se szívesen adnék. Inkább meghagyom őket a tiniknek, amikor tizenéves voltam, ilyeneket adtunk egymásnak, és tele volt velük a szobám, de aztán a nagy részét kidobtam, mert nem volt rájuk szükség.

Mostanában inkább olyan dolgokat veszek, aminek az illető hasznát veszi, igaz, több kreativitásra van szükség hozzá, hogy kitaláljam, mit ajándékozzak, de megéri, jól esik látni, ha pl. a legjobb barátnőm még évek múlva is hordja azt a fülbevalót, amit tőlem kapott :)


Az is elég égő, ha mondjuk minden előzmény nélkül valami fogyókúrás szert veszel egy kissé túlsúlyos ismerősödnek :D Vagy dezodort, epilátort meg ilyeneket :D


Esetleg vibrátort... :)

2010. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!