Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonykor 7 hónapos lesz a...

Karácsonykor 7 hónapos lesz a babám, mit vegyünk neki ajándékba?

Figyelt kérdés
Kislány.
2009. szept. 28. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Én valami színes dolgot vennék a babakocsira vagy az ágy szélére, hogy nézegethesse.

Vagy ha ilyen van, akkor ruhát későbbre.

2009. szept. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

ezt a kérdést nem is értem. minek vennél AJÁNDÉKBA bármit is egy fél éves gyereknek? neki az a legjobb, ha együtt vagytok, mindenki szórakoztatja, énekeltek neki, stb. a vásárolt ajándékokat nem tudja külön értékelni, épp csak annyira mint ahogy bármi más játékot, csörgőt, stb. amit kap. azt ugye te se gondolod, hogy felfogja, hogy karácsonyra ő most kapott valamit?

(azzal szemben, hogy amit előtte írtam, tényleg örömöt okoz neki. talán nem kéne már most az anyagi ajándékokra helyezni a hangsúlyt, hiszen ettől vagyunk megfertőzve mindannyian...)

2009. szept. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem már maga a karácsonyfa látványa is nagy ajándék lesz neki. Legalábbis amikor az enyémek ennyi idősek voltak, akkor el voltak ájulva tőle. Még később is képesek voltak akár 1 órán keresztül is a fa körül kőrözni :)

Egyébként ebben a korban fejlesztő játékot lehetne talán venni, nagyon sokféle van. Én a fischer price játékokat ajánlanám, de szerintem is együtt játszatok, együtt próbáljátok ki amit vásároltok stb. A www.toystore.hu oldalán vannak a legjobb árban ezek a játékok. Konkrétabban itt: [link]

Remélem tudtam segíteni.

2009. szept. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmit!Esetleg tényleg csak valami jelképes dolgot(rágóka,szundikendő...stb)Mi betettük a fa elé és ez mindentől többet ért!!!Tátott szájjal nézte a fényeket,figyelt a zajokra...Jövőre már el lehet gondolkodni az ajándékokon,ne félj kérni fogja a dolgokat rendesen:)
2009. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én sem vennék semmit.felesleges pénz kidobás.A nagy felhajtás,a sok dísz,a rengeteg díszítés pont elég látnivaló,és feldolgoznivaló lesz neki.Max vegyél egy kis doboz készségfejlesztőt csomizd be zörgős csomagolóval,és azt add oda neki.egy fényképet megér,és a ti lelketek is megnyugszik,hogy kapott valamit karácsonyra.egyébként ő még kicsi ehez.
2009. szept. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!!
2009. szept. 28. 09:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is 7 hós volt tavaly karácsonykor. Mi nem vettünk neki semmi játékot, mivel úgysem kell még neki ilyenkor és a nagyszülőktől úgyis kap. Vettünk viszont egy (olcsó) játéktárolót, azt becsomagoltunk. Imádta letépni róla a papírt.
2009. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért szerintem apróságot lehet neki venni! Pld egy szép színes labdát, vagy lapozgatós kiskönyvet, vagy valami olyat ami zenél is, vagy egyszerűen egy színes műanyag kosarat amibe tud pakolni, és estleg a fejére is tudja borítani. Az én fiam ezt imádja a legjobban (350.-Ft volt).
2009. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!