Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat az ex, ha azt...

Mit akarhat az ex, ha azt állítja, hogy semmit sem akar?

Figyelt kérdés

Közösségi oldalon a párom bejelölte az exét. (Biztattam, hogy abból nem lesz semmi baj, nem fogok haragudni érte.) A nő visszajelölte. Párom másnapra átgondolta a dolgokat, és letörölte a nőt az ismerősei közül. (Nekem azt mondta, azok után ahogyan szakítottak, mégsem akar az ismerőse lenni és megbánta hogy bejelölte).

A nő elkezdett neki írogatni, hogy miért törölte őt, mert biztosan az asszony (azaz én) fenyítettem be. Párom válaszolt neki, ugyanazt leírta amit nekem elmesélt. Erre a nő megint irkált. Párom egy kicsit durvábban helyrerakta, azt hittük nem fog írni. Már 2 vagy 3 levelére nem válaszoltunk, mire írt egy olyan levelet a páromnak, hogy ő igazából nem is haragszik rá, és tudja hogy a párom a szíve mélyén még mindig őt szereti. És hogy ne irogasson neki a párom ilyen ellenséges levelet, mert hát voltak szép napjaik is. (Több mint 2,5 éve hogy szakítottak!). Megkérdezte a párom, hogy mégis mit akar, mire célozgat, esetleg irigykedik-e rám.És utóiratként odaírtuk, hogy ne pazarolja ránk a drága idejét. ":)" ennyit válaszolt, majd azóta nem írt a páromnak.

Ma reggel írt egy levelet nekem, hogy nem érti miért vagyok a párommal, amikor ő sok mindent titkol előlem, és nem is szeret igazán. Válasz nélkül töröltem a levelét.


Nekem úgy jött le a levélből, hogy a nő el sem hiszi, hogy azután a csalódás után amit a páromnak okozott, ő lehet még boldog egy másik nővel.

Nem értem, hogyha valaki töröl engem az ismerőseim közül, aki ráadásul exem, én nem írnék neki, hogy ugyan már miért is tette. Azt meg pláne nem írnám neki, hogy tudom hogy a szíve mélyén még engem szeret.


2010. nov. 16. 18:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen. A párom megmutatta.
2010. nov. 17. 05:53
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor ez a nő simán rosszindulatú, szerintem élvezi hogy idegesíthet téged, neki ez egy jó játék. Tiltsátok le a francba, ne törődjetek vele, és éljetek boldogan.
2010. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem többet ne írjatok neki, főleg te ne, mert azzal csak eléri a célját.
2010. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem írunk neki vissza. Ő írkál. Ma is írt egy levelet, egy másik fb-s adatlapjáról.
2010. nov. 19. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!