Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne ha anyukád ezt...

Rosszul esne ha anyukád ezt többször is mondaná?

Figyelt kérdés

"A hapsiknak levetkőzöl, bezzeg előttem szégyenlős vagy."


Nem vagyok ku.rva, nem vagyok az a típus aki kalandozna.

Komoly kapcsolatot keresek mindig. De ha nem így lenne akkor is:( Lehet én vagyok túl érzékeny, de ezzel úgy meg tud bántani, hogy egy jó pár napig szomorú vagyok.


2010. nov. 14. 23:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az tenyleg furcsa, hogy igy akar latni, viszont en sem vennem zokon. Ez nem azt jelenti, hogy K-nak tart, hanem azt akarja kifejezni, hogy egy fiu, akarmennyire is ismered, szinte egy idegen a sajat anyukadhoz kepest, hisz o nevelt fel. En igy ertelmezem, de szerintem nem normalis az sem, hogy ezt mondja. Lehet, hogy "sajatos" a humora. Te ismered, hogy komolyan kell-e venni nala az ilyet vagy nem. De ha teged ez bant, mondd neki, hogy neked ez rosszul esik, ne mondja tobbe.
2010. nov. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

01.22 nél a pont,ő irta le a legjobban, szerintem sem kell zokon venned, csak úgy kell értelmezned hogy őt bántja hogy előtte szégyenlős vagy amikor ő nevelt fel, és lehet hogy még kicsit van ebben egy kis direkt csipkelődés is, mert neki meg ez esik rosszul. Dehát ez van. Neked is megvan az okod mint ahogy irtad, szerintem ne vedd zokon, csak fogadd el hogy őt meg zavarja. Plussz az is gondolom hogy nem vagy már kislány és nem engeded már be az életed egyes részeibe. Téged meg az zavar hogy meg akar nézni. Fifti-fifti.

Amúgy én egyáltalán nem találom furcsának hogy egy anyát ez zavar, ezt csak azoknak irom akik azt mondták hogy ez beteg dolog. Nem az, csak furcsa már nekik és szokatlan hogy nemrég még ő fürdette, öltöztette és pelenkázta, és az a kislány most már érett nő önálló dolgokkal. Nem minden anya szokja meg ezt egyből .

2010. nov. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Igen, eléggé megsértődnék ezen ...

26/f xDDDDDD LOL


Amúgy, komolyra fordítva, én nem tudom, h másoknál hogy van ez, de nálunk elképzelhetetlen lenne, h még véletlenül is vkit meglássak alsóneműben, vagy pizsamában is akár......mondjuk hallottam már másoktól, h pizsamában ülnek le reggelizni, ém ezt nem tudnám elképzelni.Nagyapámat pl. még rövid gatyában sem lehetett látni soha......nem tudom, de elég furcsának tartom, h anyukád miért akarja, h előtte levetkőzzél???!!!! :o Minek ???? :O

2010. nov. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Itt szerintem azzal is gond van, hogy miért akar ennyire látni téged... Pl én se mutogatom magamat a családom előtt, de ezért senki se szól, ez a természetes. Van, aki simán levetkőzik a családban előttünk, van, aki szégyenlősebb. De az, hogy ezt valaki ne fogadja el és mindenáron látni akarja a másikat, egy kissé beteges.
2010. nov. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, rosszulesne. Mintha csak az én anyám mondta volna. Szerintem nagyon gáz utalást tenni a szexuális életedre (hogy bezzeg a hapiknak levetkőzöl). Én egy kis féltékenységet érzek ki ebből... de ez csak egy vélemény, lehet, hogy nekem nincs igazam. Csak magamból, illetve az én anyámból indultam ki, nála például ilyesmiről lehet szó.
2010. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem is lányom van. Soha nem mondtam neki ilyet. Ahogy fejlődött az évek alatt, mindíg annyit mutatott meg magából előttem,ahogy a helyzet hozta. Természetesnek vettünk dolgokat, hiszen emberek vagyunk.
2010. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát ez elég fura...én kb.vérig lennék sértve. Elég szégyellős vagyok én is,főleg mert anyum ezt belém táplálta, nálunk is mondogatta h "húú,már nő a cickód".:(

Emiatt is hogy állandóan ezt fújta,s mondta másoknak is látjátok milyen kis cicis már a kislányom,meg stb eléggé elzárkoztam ettől a témától,meg nem hordtam soha feszülőset,kivágottat stb.23 éves vagyok amúgy,most kezdek picit nyitottabb lenni,hogy elkerültem otthonról.A párja előtt az ember meg azért hamarabb leveztkőzik,meg szerintem az abban a helyzetben természetes. De egy anya előtt nem kell pucéran mászkálni,de még fehérneműbe se nagyon,ha olyan.

Szóval a lényeg h én megértelek,átéltem. Bár ezt a pasis sztorit nekem nem mondta,de gondolta. :D

2010. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem értem,hogy mért érdekli,hogy te milyen vagy ruha nélkül.Vagy ez mit is akart volna jelenteni: O na mindegy,ha nem vagy olyan akkor gondolom nem is olyannak ismer.Ahogy így elnézem te ilyen visszahúzódóbb,érzékeny típus vagy vagyis inkább ennek a felső határa mert mikor olvastam h. esetleg melltartó nélkül láthatna: o na mindegy ez már szégyenlőség kérdése: D
2010. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!