Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu -n a rendszer rosszul...

Felvi.hu -n a rendszer rosszul módosította a sorrendem, és többször nem lehet. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Két hely lett megcserélve, amiben biztos vagyok hogy én fordítva raktam, mert régóta így tervezem már. Nekem ez nagyon fontos lenne, hisz két különböző egyetem, azért mégis csak nem mindegy a jövőm szempontjából. Írtam nekik e-mailt, most a válaszukra várok, holnap pedig bemegyek a felvi-s ügyfélszolgálatra. Szerintetek van esély, hogy segítőkészek lesznek és átállítják a sorrendet nekem? Szinte biztos, hogy a rendszerrel volt valami baj, nem vette be az utolsó szak sorrendben lévő előrerakását.. Tegnap vettem észre, és ez eléggé idegesít most :S
2011. júl. 6. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
van olyan, hogy felvis ügyfélszolgálat? :O nekem ez új. de amúgy szerintem ha van ilyen, akkor az a dolguk, hogy szolgálják az ügyfelet, azaz szerintem megoldják, hogy módosíthasd. :)
2011. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg holnap kéne e-mailt kapnom, meg holnap is megyek be az ügyfélszolgálathoz. Az a baj a határidőhöz (július 7.) is nagyon közel vagyok. Félek, hogy túl szigorúan veszik, és azt nem tudják ellenőrizni, hogy a rendszerrel volt a gond, ezért mondhatják azt, hogy én vagyok a hibás, és már nem lehet módosítani. :\
2011. júl. 6. 00:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rendszerben hiba volt, akkor azt valószínűleg tudják, ha másból nem, akkor a több bejelentésből, így emiatt nem kell aggódni, viszont én nem számítanék túl sok jóra. Inkább ne úgy állíts oda, hogy tuti az ő hibájuk, mert akkor nyilván kevésbé lesznek készségesek. Nyugisan mondd el a problémádat és jegyezd meg, hogy valamilyen hibára gyanakszol és kész. Tudtommal mindenféle kérelem kell újabb sorrendmódosításhoz, így elég gáz a dolog, de majd mindent elmondanak az illetékesek. Majd írj hogy mi lett.
2011. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak egy kérvényt kellett írnom ott helyben, nagyon segítőkészek voltak, és elvileg majd központilag megcserélik a sorrendet :>
2011. júl. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!