Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne ha anyukád ezt...

Rosszul esne ha anyukád ezt többször is mondaná?

Figyelt kérdés

"A hapsiknak levetkőzöl, bezzeg előttem szégyenlős vagy."


Nem vagyok ku.rva, nem vagyok az a típus aki kalandozna.

Komoly kapcsolatot keresek mindig. De ha nem így lenne akkor is:( Lehet én vagyok túl érzékeny, de ezzel úgy meg tud bántani, hogy egy jó pár napig szomorú vagyok.


2010. nov. 14. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
igazabol ertem, hogy mire gondolsz es valoban felre lehet erteni a dolgot, de szerintem egyaltalan nem volt rosszindulatu ez a megjegyzes
2010. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom eleve engem nagyon rosszul érint a szexuális téma:( Ezért is vagyok magam alatt ilyenkor.
2010. nov. 14. 23:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én visszakérdeznék, hogy mit akar rajtam nézni.
2010. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem írtad hogy te meg anyukád hány évesek vagytok.


De amúgy...szerintem ez nem szép megjegyzés egy anyától.

Olyan mintha féltékeny lenne.

2010. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem kérdezek vissza, mert tudom általában hogy mit akar épp.

Igazán az zavarja, hogy nem vetkőzök le előtte.

De ennek jó oka van, az hogy mikor elkezdtem fejlődni mindent annyira díjazott, meg szívódott, és így lett az, hogy szégyenlős lettem előtte. Egyszer úgy voltam vele, hogy elég volt már most már nem takargatom magam ha úgy adódik, erre visít hogy jajj ezt meg kell ünnepelni végre láttam ezt meg ezt... Am sem voltam magamutogatós, de így meg főleg nem.

És nem az bánt hogy meg akarna valamit nézni, hanem a mondat eleje:(

2010. nov. 15. 00:06
 6/18 A kérdező kommentje:
Anyukám 49 én 18.
2010. nov. 15. 00:06
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Hát nemtom, a hangsúly a fontos, ezt lehet kedvesen-csipkelődősen mondani, de lehet gonoszan is mondani.
2010. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Biztos nem akart megbántani. Lehet, hogy ő természetesnek venné, azt hogy levetkőzöl előtte. Megértem mert velem is ez van. Simán levetkőzöm bármikor minden zavar nélkül. Úgy értem, hogy suliban tesi óra előtt vagy osztálykiránduláson mikor öltöztünk a szobatársaim előtt nem takargattam magam. Sőt szalagavatónkon együtt öltöztünk a fiúkkal (bugyi melltartó persze maradt) és nem voltam zavarban. Viszont anyukám előtt takargatom magam, mióta elkezdtem fejlődni. Pedig ő simán átöltözik előttem és az nem is zavar, csak én nem mutogatom magam. Néha szóváteszi hogy miért de általában úgy csinálok mint aki nem hallja. Nem tudom mi miatt van bennem ez a fajta szorongás. Meg pl soha nem tudnék vele szexről beszélni, vagy menzeszről sem. egyszerűen kínosnak érzem és rémesen zavarba jövök. Pedig baráti társaságban nem zavar egyik téma se, sőt szexről még fiú haverokkal is nyíltan tudok beszélni minden tabu nélkül. A saját anyámmal viszont képtelen vagyok bármi ilyesmire.

19/L

2010. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még várok többet.


19/L bugyi melltartóban én sem vagyok szégyenlős, úgy anyu előtt sem, még esetleg melltartó nélkül is láthat ha jobb kedvemben vagyok..de bugyi nélkül?!

2010. nov. 15. 00:24
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
de egyáltalán miért akar látni?? ez elég beteg..
2010. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!