Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Nem tudom...

Mit akar tőlem? Nem tudom hova tenni a viselkedését

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, ami nem hosszú idő, tudom, de volt benne már sok minden, 2 szakítás is (pár naposak), olyan se veled-se nélküled kapcsolat.

Nem igazán kommunikatív, nincs igénye arra, hogy találkozzunk, általában lemondja a randikat, sokszor nem is szól, csak nem jön. Általában a telefonszámlára hivatkozott, erre adtam már neki családi csomagos telefont egy rakás sms-sel, amit kihasználhatna, de így se ír, nem is hív. Általában én keresem, de sokszor még arra se válaszol. Amikor szakítottunk, akkor meg sietve jött vissza pár nap után, az se volt jó neki. Szerintem nincs senkije, nem az a típus.

Pénteken este ígérte, hogy majd tegnap (szombat este) jön, péntek éjfélkor már csak annyit mondott, hogy "talán", és amikor kérdeztem, hogy "akkor nem biztos, hogy jössz?" annyit mondott rá, hogy "mi biztos ebben az életben?"


Persze, hogy nem jött tegnap, gyomorrontásra, házimunkára fogta, de hülyeség, mert már pénteken éjféltől érezni lehetett, hogy nem akar jönni.

Pár óra alatt mindig megváltoztatja az ígéretét, és sose biztos az, hogy mikor jön, csak az, hogy mikor megy el, ahhoz már veri a tamtamot sok órával korábban.


30 km-re lakik.


Én tegnap kifakadtam neki sms-ben, hogy az őt abszolút nem zavarja, hogy én mit szeretnék, erre nem válaszolt, és ennek már egy napja. Még tegnap délelőtt megígérte, hogy ma, vasárnap eljön (pontos időt nem mondott, estefelé szokott jönni, hogy "otthon is legyen"), de azóta, hogy ezt az sms-t megírtam, se kép, se hang. Gyanítom, ha nem válaszol, nem ír sms-t, nem keres, akkor jönni se fog.

Egyszer mondta, hogy ha én nem hívom, akkor nem fog jönni, mert potyára nem jön. Ő nem kérdez, hogy jöhet-e, hanem nekem kell hívni, ha beszélünk, és nem mondom ki konkrétan, hogy GYERE, akkor pá-viszlát, és az a hét is kimaradt. Én meg már annyit mondtam, hogy GYERE, hogy már arra se válaszol. Eddig hetente találkoztunk kb, persze sok hét kimaradt, amit utólag mondott le, hogy jajbocsi, de már sokszor pedzegette, hogy neki ez is fárasztó, legszívesebben félévente jönne. Elengedni engem (szakítani) mégse akar.


Mit akar tőlem szerintetek? Mikor tőle kérdezem, nem válaszol.

Na meg persze szerintetek ma eljön az ígéretéhez híven, annak ellenére, hogy 1 napja nem válaszol az sms-re? Mondjuk az ő ígérete olyan, mintha a kutyám ugatta volna.


Slusszpoén: Ő jócskán elmúlt már 30, családja még sosem volt.


2010. nov. 14. 16:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ez a férfi csak kihasznál te meg 25 éves felnött nő létedre hagyod magad. Nem kelesz neki csak élvezi a kényelmet amit te szó nélkül megadsz neki persze hogy ragaszkodik a dologhoz de csak addig amíg nem talál mást.
2010. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Most ezt tényleg nem bántásból mondom,de te vagy a hülye,hogy semmiért ennyi mindent megadsz neki.

Biztos vagy benne,hogy te őt szereted?Mert szerintem csak szükséged van arra,hogy valaki melletted legyen,igényled/elnéd a szeretet(amit amúgy tőle nem kapsz meg)és ezért abba a hibába esel,hogy megpróbálod magad mellett tartani,hogy nehogy egyedül maradj.

Szerintem a magánytól félsz,és azért nyelsz le neki mindent,mert én nem hiszem,hogy ilyen embert lehet szeretni.Ettől csak jobbat érdemelsz!

Hidd el végre,hogy te ettől jobbat érdemelsz!

Nyisd ki a szemed végre!!!

2010. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!