Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Nem tudom...

Mit akar tőlem? Nem tudom hova tenni a viselkedését

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, ami nem hosszú idő, tudom, de volt benne már sok minden, 2 szakítás is (pár naposak), olyan se veled-se nélküled kapcsolat.

Nem igazán kommunikatív, nincs igénye arra, hogy találkozzunk, általában lemondja a randikat, sokszor nem is szól, csak nem jön. Általában a telefonszámlára hivatkozott, erre adtam már neki családi csomagos telefont egy rakás sms-sel, amit kihasználhatna, de így se ír, nem is hív. Általában én keresem, de sokszor még arra se válaszol. Amikor szakítottunk, akkor meg sietve jött vissza pár nap után, az se volt jó neki. Szerintem nincs senkije, nem az a típus.

Pénteken este ígérte, hogy majd tegnap (szombat este) jön, péntek éjfélkor már csak annyit mondott, hogy "talán", és amikor kérdeztem, hogy "akkor nem biztos, hogy jössz?" annyit mondott rá, hogy "mi biztos ebben az életben?"


Persze, hogy nem jött tegnap, gyomorrontásra, házimunkára fogta, de hülyeség, mert már pénteken éjféltől érezni lehetett, hogy nem akar jönni.

Pár óra alatt mindig megváltoztatja az ígéretét, és sose biztos az, hogy mikor jön, csak az, hogy mikor megy el, ahhoz már veri a tamtamot sok órával korábban.


30 km-re lakik.


Én tegnap kifakadtam neki sms-ben, hogy az őt abszolút nem zavarja, hogy én mit szeretnék, erre nem válaszolt, és ennek már egy napja. Még tegnap délelőtt megígérte, hogy ma, vasárnap eljön (pontos időt nem mondott, estefelé szokott jönni, hogy "otthon is legyen"), de azóta, hogy ezt az sms-t megírtam, se kép, se hang. Gyanítom, ha nem válaszol, nem ír sms-t, nem keres, akkor jönni se fog.

Egyszer mondta, hogy ha én nem hívom, akkor nem fog jönni, mert potyára nem jön. Ő nem kérdez, hogy jöhet-e, hanem nekem kell hívni, ha beszélünk, és nem mondom ki konkrétan, hogy GYERE, akkor pá-viszlát, és az a hét is kimaradt. Én meg már annyit mondtam, hogy GYERE, hogy már arra se válaszol. Eddig hetente találkoztunk kb, persze sok hét kimaradt, amit utólag mondott le, hogy jajbocsi, de már sokszor pedzegette, hogy neki ez is fárasztó, legszívesebben félévente jönne. Elengedni engem (szakítani) mégse akar.


Mit akar tőlem szerintetek? Mikor tőle kérdezem, nem válaszol.

Na meg persze szerintetek ma eljön az ígéretéhez híven, annak ellenére, hogy 1 napja nem válaszol az sms-re? Mondjuk az ő ígérete olyan, mintha a kutyám ugatta volna.


Slusszpoén: Ő jócskán elmúlt már 30, családja még sosem volt.


2010. nov. 14. 16:10
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Szia! Ez a "férfi" egy ökör, aki Téged néz hülyének. Hagyd a fenébe!
2010. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tetszel neki vagy nem érez irántad semmit, csak:

-vagy fél ezt megmondani és odébbállni

-vagy fél egyedül maradni, és ezért hülyítget kicsit, hogy mondhassa: van csaja


De: szerintem nincs senkije.

Én a helyedben elküldeném a p.cs.ba.

2010. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az elején (első hónap) valahogy jobban szeretett, de most nem tudom, mi a frász ütött bele hónapok óta. Hát itt aztán tényleg megkapott mindent. Egy kis lakásban élek, egyetlen egy ágyam volt csak, amit meg akartam vele osztani, de neki az kicsi volt kettőnknek (normál méretű heverő, 2 éves), erre hivatkozva hálózsákban a földön aludt, erre mit hallok tőle egyik ilyen lemondott hétvége után? Hogy ő nem akar a földön aludni, ezért nem jön. Na rohantam felfújható vendégágyat venni, annyi segítség kellett volna, hogy felfújja pumpával. Azóta is hozza a pumpát. Pumpát is én keresek, hogy ne lehessen mire fogni. Vettem bele vadonatúj ágyneműt, plédeket, párnát. Elromlott a zseblámpája? Odaadtam az enyémet. Még anyukám is küldött neki egy halom ételt, mikor hazamentem, 300 km-ről. Amikor jött, mindig meleg ételt kapott, amikor nem tudtam megcsinálni, akkor rendeltem. Rá már nem bízok semmit, mert elhetel nála minden, hamarabb van, ha én csinálom meg. Pl ahhoz a telefonhoz, amit adtam neki kártyástól, egy töltő kellett volna. Majd ő megveszi, majd ő megveszi, majd ő... aztán meguntam és megvettem én, stb. Ezekből mind elegem van, mert a legnagyobb örömmel megcsinálnám, ahogy eddig is, de közben ő a kisujját se mozdítja. Ha meg mondom neki, akkor "ez nem igaz, ő is tesz a kapcsolatért", ha meg az a válaszom, hogy ez nem nagyon látszik, akkor elvonul, otthagy, megsértődik, legalább oka van nem jönni.
2010. nov. 14. 16:57
 14/22 anonim ***** válasza:
persze le se sz'ar de ha kirúgod jön sietve hogy bocsáss meg neki szerintem ha valami áron elér téged mond neki hogy soha többet ne keressen és ha megkérdezi hogy miért, akkor tudod a választ :D
2010. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja ő h jó dolga van azért jön folyton vissza,de a saját érdekedben küld ela francba.Sok olyan ember van aki megbecsülne föleg h látom te mindent megtennél a párodért.Találsz magadnak jobbat!
2010. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 30 km-ről nem képes elmenni hozzád??????????????

Sztem hagyd a p.csába úgy ahogy van, ha nagyon szemét dolognak tartod (bár az is az, amit ő csinál), akkor írj neki egy sms-t vagy hívogasd, amíg fel nem veszi, aztán mondd + neki, h kapja be, és veled ne szórakozzon.

2010. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%

Na, biztos le leszek pontozva, de akkor is elmondom.

En ugyanilyen vagyok, mint az a srac, akirol irtal. Ahogy a soraidat olvastam, mintha engem jellemeztel volna.

Altalaban, en is megkedvelek valakit,(szerelemnek nem neveznem, ahoz meg fiatal vagyok) de nem igenylem, hogy lassam is. Hiaba kedves, aranyos, jol erzem magam vele...stb. egyszeruen nem igenylem a tarsasagat.


Fogadd el ot olyannak amilyen es engedd el. O nem fog valtozni(ha magambol indulok ki, pedig 10 evvel fiatalabb vagyok), te pedig nem ezt erdemled.

2010. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tuti van neki más, csak a lyukas időket kitölti. De ha nem így lenne, akkor sincs értelme az ilyen kapcsolatnak.
2010. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
17:28! Te miért vagy ilyen? Neked ez kapcsolat? Vagy neked milyen egy kapcsolat?
2010. nov. 14. 17:52
 20/22 anonim ***** válasza:

Úgy érzem az írásodon hogy te még nem adtad fel és próbálsz küzdeni a pasiért... hidd el, qrvára nem érdemes. 25 éves létedre lehetnél egy kicsit önállóbb, magabiztosabb és észre kellene venned, hogy a pasi viselkedése nagy valószínűséggel azért van, mert nem akar téged. ENNYI.

Azt ajánlom, most azonnal dobd ki! Ne pazarold a drága idődet! (ja, és ha én valakiért odavagyok, akkor tök mindegy hogy mekkora ágyban fekszek vele, vagy akár a földön is alszok)

2010. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!