Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Nem tudom...

Mit akar tőlem? Nem tudom hova tenni a viselkedését

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, ami nem hosszú idő, tudom, de volt benne már sok minden, 2 szakítás is (pár naposak), olyan se veled-se nélküled kapcsolat.

Nem igazán kommunikatív, nincs igénye arra, hogy találkozzunk, általában lemondja a randikat, sokszor nem is szól, csak nem jön. Általában a telefonszámlára hivatkozott, erre adtam már neki családi csomagos telefont egy rakás sms-sel, amit kihasználhatna, de így se ír, nem is hív. Általában én keresem, de sokszor még arra se válaszol. Amikor szakítottunk, akkor meg sietve jött vissza pár nap után, az se volt jó neki. Szerintem nincs senkije, nem az a típus.

Pénteken este ígérte, hogy majd tegnap (szombat este) jön, péntek éjfélkor már csak annyit mondott, hogy "talán", és amikor kérdeztem, hogy "akkor nem biztos, hogy jössz?" annyit mondott rá, hogy "mi biztos ebben az életben?"


Persze, hogy nem jött tegnap, gyomorrontásra, házimunkára fogta, de hülyeség, mert már pénteken éjféltől érezni lehetett, hogy nem akar jönni.

Pár óra alatt mindig megváltoztatja az ígéretét, és sose biztos az, hogy mikor jön, csak az, hogy mikor megy el, ahhoz már veri a tamtamot sok órával korábban.


30 km-re lakik.


Én tegnap kifakadtam neki sms-ben, hogy az őt abszolút nem zavarja, hogy én mit szeretnék, erre nem válaszolt, és ennek már egy napja. Még tegnap délelőtt megígérte, hogy ma, vasárnap eljön (pontos időt nem mondott, estefelé szokott jönni, hogy "otthon is legyen"), de azóta, hogy ezt az sms-t megírtam, se kép, se hang. Gyanítom, ha nem válaszol, nem ír sms-t, nem keres, akkor jönni se fog.

Egyszer mondta, hogy ha én nem hívom, akkor nem fog jönni, mert potyára nem jön. Ő nem kérdez, hogy jöhet-e, hanem nekem kell hívni, ha beszélünk, és nem mondom ki konkrétan, hogy GYERE, akkor pá-viszlát, és az a hét is kimaradt. Én meg már annyit mondtam, hogy GYERE, hogy már arra se válaszol. Eddig hetente találkoztunk kb, persze sok hét kimaradt, amit utólag mondott le, hogy jajbocsi, de már sokszor pedzegette, hogy neki ez is fárasztó, legszívesebben félévente jönne. Elengedni engem (szakítani) mégse akar.


Mit akar tőlem szerintetek? Mikor tőle kérdezem, nem válaszol.

Na meg persze szerintetek ma eljön az ígéretéhez híven, annak ellenére, hogy 1 napja nem válaszol az sms-re? Mondjuk az ő ígérete olyan, mintha a kutyám ugatta volna.


Slusszpoén: Ő jócskán elmúlt már 30, családja még sosem volt.


2010. nov. 14. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Van valakije,és te csak a második helyen állsz sajnos..
2010. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ez egy idióta, dobd ki minél hamarabb, ha könyörög pofozd fel és küld el a francba..ha nagyon probálkozik mond h van valakid.
2010. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked sem jó ez így.Jobb még most lezárni mielött belebonyolodnál.Ugy látszik akkor jön ha kedve tartja,éppen amior unatkozik.Szerintem keress maganak egy olyan embert aki megbecsül és aki szeretne is veled lenni.Hamár most ennyire csélcsap mi lesz akkor ha késöbb terveznél vele jövöt.Esetleg majd nem megy haza mert ugy gondolja vagy ne fizeti be a számlát mert ugy gondolta,nem valami megbizható ez már most lászik.
2010. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

most akkor olvasd el amit leírtál... más 20 év házasság után se küzd/szenved ennyit a párjáért, ti 4!! hónap után már így szenvedtek? és már volt 2 szakítás? te veszel neki telefoncsomagot, hogy keressen?! hol a büszkeséged? ha ma nem megy át, ne is menjen többször. ennyire nem lehetsz kétségbe esve, hogy így kapaszkodj egy ilyen "kapcsolatba"! neki baromi kényelmes, hogy van állandó szexkapcsolata, aki néha még főz is rá, akkor megy amikor kedve tartja, de az idegesítő sms-ekre már nem válaszol. ha meg kidobod, akkor megsérted a büszkeségét, és gyorsan visszaszerez...

ne hagyd, hogy még nagyobb hülyét csináljon belőled, állj a sarkadra, és soha az életben ne keresd többé!

2010. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Először azt hittem az én exemmel jársz, annyira ismerős volt a szitu. De azt olvastam a korát, és rájöttem nem ő az. Nem szokott néha furcsán viselkedni? Nem érzed néha úgy hogy valami nincs rendben vele agyilag? Depressziós? Mert az én exemmel ezek voltak a problémák. Ő is gyakran a házimunkára, postára menésre hivatkozva mondta le a talikat, gyakran az utolsó pillanatokban mondta le a programokat. Pl: emiatt ugrott a szilveszteri buli, és majdnem az egy hetes nyaralásunk is. Ha felvettem valamit és nem akarta, akkor ő is csak annyit mondott, hogy "talán" aztán meg fel volt háborodva, hogy miért nem találtam ki magamtól, hogy nem akarja. Persze ha mindig ezt mondja! Úgyhogy szerintem ezt gondold át.
2010. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A második válaszolóval 100%ig egyetértek.

Te bármilyen nő is vagy,ettől jobbat érdemelsz!

Ne becsüld magad ennyire alá,hogy ilyen alakokkal foglalkozol!

Minnél hamarabb távolítsd el az életedből.

amúgy meg megértem,hogy visszakönyörögte magát,kb. úgy bántál vele,mint egy kiskirállyal.

a jót könnyű megszokni,de ez az alak nem tudja,mi az,hogy viszonozni!Nem hiszem,hogy van valakije melletted,ez egy szerencsétlen!

2010. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
*aztán olvastam
2010. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Jó,végülis én sem vagyok benne biztos,hogy van melletted valakije.De tényleg igazuk van az előttem szólóknak:bárhogyan,bármilyen módszerral próbálná visszakönyörögni magát,nehogy megengedd!Ez egy ostoba!Nem is értem,hogy hogyan lehet az ilyenekbe beleszeretni.Remélem már Te sem érted!Hiszen neked egy megértő,odaadó,törődő társ kell,nem egy ilyen nemtörődömsenkivel fajta!
2010. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki minél előbb. neki ez kényelmes ha akar egy kis szexet akkor találkoztok amúgy meg nem érdekled. teljesen egyértelmű a helyzet nem is tudom mire vársz.
2010. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj nem megbántani akarlak de ez a p.öcs egy rakás lúzer, töketlen szerencsétlenség. Dobd a fenébe és keress egy igazi férfit!
2010. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!