Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő szülők! Mit tegyek...

Idegesítő szülők! Mit tegyek hogy ne bolonduljak meg tőlük?

Figyelt kérdés

pum messze dolgozik, 2 hetente jön haza..ahelyett hogy örülnék hogy hazajön, mindig irtózok tőle hogy már eltelt a 2 hét és jön haza, mikor meg újra vissza megy megörülök. Ez azért van, mert amikor nincs itthon, anya örökös ordibálását meg magyarázását még eltűröm valahogy, de ha ő is itthon van anya beárul állandóan h "Állandóan a feleselés megy meg a Haggyál békén" -hát ha idegesítesz b+... apa meg elkezd fegyelmezni nekem meg persze egyik fülemen be a másikon meg ki. Elegem van ha ki akarnak oktatni, ha apa itthon van kb. minden órába bejön a szobámba h épp mit csinálok, állandóan engem lesnek, semmilyen magánéletem nem lehet, jó hogy nem szerelnek kamerát a szobámba :@ csoda h éjszaka nem járkálnak be h mit csinálok, örülök h masztizni tudok nyugodtan xD (de komolyan..) nagyon elegem van belőlük, olyan jó lenne pár napig egyedül lenni :( szülők nélkül..mert ők csak idegesíteni tudnak, apa mindenért ordibál, azért is ha kiesik a pénztárcája a zsebéből már is jön azzal h "a krv isten bssza meg.." kész idegbaj van itthon, úgy szeretnék egyedül lenni :(:( apa további idegesítő szokásai:

- régebben azzal jött, h majd felszereltet vmi olyan kütyüt, ami méri h mennyit gépezek..mert miközehozzá??? elegem van h senki nem érti meg h msn-en legalább normálisak vannak és hogy fontos h kapcsolatba legyek az ismerőseimmel -.-"

- tényleg volt rá példa h azt mondta h majd szereltet fel kamerát a szobámba -letakartam volna úgyis ronggyal b+...már van kb. 1 éve h szereztem sötétitőfüggönyt a szobámra...először állandóan leszedték h nem kell az ide mert nem látnak be meg ilyenek..hát nem is kell engem látni..

- ha véletlenül kijön egy pattanás rajtam már mondja apa h jaj mi lett a kisarcoddal meg a kis száddal, jajj gyorsan kenjük be tonikkal meg ez meg az...bmeg nem a te gondod...

istenem, 16 éves lány vagyok, pasira, szerelemre vágyom nem arra h dirigáljanak a szülők meg engem lessenek állandóan!!!! elegem van :(


2010. nov. 14. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

nézzél egy kicsit magadba is!

érthető,hogy függetlenségre vágysz,de ha msn-ezés helyett mást is csinálnál otthon,tanulnál,segítenél anyudnak,stb.akkor nyilván kevesebbet ordítanának.

örülj neki,hogy vannak szüleid,dolgoznak azért,hogy mindened meglegyen!

2010. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Szívemből beszélsz..én igaz,hogy csak 15 vagyok,de hasonló a helyzetem.Engem is nagyon féltenek,és néha már az őrületbe kergetnek a baromságaikkal..ez már a gondoskodás eltúlzása.Ja,és az én gépem az étkezőben van!Nem mintha olyanokat akarnék nézegetni,de mikor pld. iwiwen vagy facebookon megtetszik egy fiú,akkor nem nézhetem meg nagyba egyedül a képét,mert biztos pont akkor nyitnak majd be,vagy akkor biztos van ott valaki..igaz,hogy sokáig fent szoktam lenni emiatt,mert egyszerűen hiányzik a magánélet.Ez az msn-es dolog meg egyszerűen őrültség,nem értik meg,hogy van olyan barátnőm/barátom,aki éjfélig vagy 2 óráig fent van pénteken,szombaton is,meg sokszor vasárnap is,és azt hiszik,hogy vmi mást csinálok..:/ "apám"(az,aki mindig a sárgaföldig issza magát,igen) mindig bejön,hogy "nem kellene tanulni?",de mondom kellene..(igazából sz*rok rá,hogy mit mond)

Amit lehet CSINÁLNI,az,hogy beszélsz anyuddal,hogy így nem fog menni a szülőktől való leválás,ami egy fontos folyamat..ilyen folyamatot megszakítani nem szabad,akármilyen nehézségekkel is jár(egészségügyi suliba járok,ott mondták,igen,tényleg)!És az anyának meg ilyenkor kicsit lazítania kellene a húron,az apának meg már távolodnia kell a lánya nevelésétől..szerintem nyugodtan beleszólhat,nincs abban semmi baj az égatta világon..de ha már idegbeteg,akkor elkell magyarázni drága apunak,hogy ő vele bizony baj van..megkell beszélni a dolgokat,akármilyen nehéz is.Én ezt szoktam csinálni..megmondom,hogy most bajomvanvagy nemvagyokformámban és akkor nem várnak tőlem olyan sokat,meg megszoktam fogalmazni normálisan a problémáimat,amiből vagy értenek,vagy nem..erre más megoldás nincs,ami biztos lehetne,és mindig hat:S:S

2010. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

de lol vagy : D ez jó értelemben.Kb. én is ilyen vagyok.Minden szavam a b.+ xD tudom milyen idegesítő.Ez ellen semmit nem lehet tenni.Ha megkéred rá őket akkor elmondják a véleményüket meg tudod.....: D

Elhallgatni nagy erőfeszítéssel.Menj el a barátaiddal legalább annyi járjon neked és legalább addig se hallgatod.: D Nem érdemes őket megkérni meg felhozni...: ) Próbálj nekik megfelelni akármilyen nehéz is én is ezt teszem.

2010. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!