Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodnátok? Egyáltalán mit...

Gyanakodnátok? Egyáltalán mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ha a vőlegényetek tegnap elment volna szórakozni a barátaival és este 10-kor kikapcsolta volna a telefonját, nem ment volna haza aludni és csak most hívott volna fel titeket délután 1 óra után.. Nem ez az első ilyen eset..
2010. nov. 14. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én rákérdeznék, hogy miért kapcsolta ki a telefonját-nekem ez az egyetlen gyanús dolog az egészben. Mert az simán előfordulhat, hogy hajnalig buliztak, aztán későn kelt fel... de hogy kikapcsolta a mobilját, az elgondolkodtatna. Mert mi van, ha vmi rossz történik, amiről értesíteni kellene őt (mondjuk baleset)... ha erre nem kapnék értelmes választ, vagy nagyon nem állna össze a kép, vagy nagyon úgy tűnne, hogy füllent, akkor felhívnám a barátokat sorban, ha meglenne a számuk, és elbeszélgetnék velük is (nem biztos, hogy konkrétan rákérdeznék, hogy hol volt és mit csinált a párom 10óra után, hanem csak célozgatásokkal)...
2010. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Evidens, hogy csajozik. Sajnállak. Ha korrekt lenne, szólna előre: "Elmegyek, lehet, h. nem alszom itthon." Több nem kéne csak ennyi. De így gáz. Főleg, ha rendszeres.
2010. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az is gyanús hogy kikapcsolja a telóját, de nem együtt laktok, hamár babát vársz? Ha igen, hol aludt?? Szerintem ha már gyereketek lesz az sem normális dolog, hogy külön bulizni jár minden héten. És szerintem ez csak egyre rosszabb lesz ha megszületik a gyerek.
2010. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

sztem nem evidens h csajozik. inkább kibulizza magát mielőtt megszületik a baba. én sosem ellenőrizgetem,nem hívogatom,pedig 2 gyerekünk van, és mivel én nem szeretem a piaszagot,ha tudja h inni fog-ritkán teszi-akkor hazamegy anyukájáékhoz aludni. mindenkinek jobb,én tudok aludni,nem szagolom a piát,ő is kialussza magát nem ugrálnak rajta a gyerekek reggel.


mondjuk nem minden hétvégén megy,mióta gyerekek vannak,kb negyedévente fordul elő,de amig nem született meg az 1. ő is hetente ment


én ebben semmi vészjóslót nem látok :)

2010. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!