Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodnátok? Egyáltalán mit...

Gyanakodnátok? Egyáltalán mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ha a vőlegényetek tegnap elment volna szórakozni a barátaival és este 10-kor kikapcsolta volna a telefonját, nem ment volna haza aludni és csak most hívott volna fel titeket délután 1 óra után.. Nem ez az első ilyen eset..
2010. nov. 14. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kérdezz rá ha zavar. én spec nem is hívogatom,amikor elmegy bulizni,hadd szórakozzon. és számon sem kérem
2010. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ha az én párom csinálta volna ezt , nem gyanakodnék mert megbízok benne. szerintem jól berúgott és esetleg lemerült a telója..(de mondjuk én nem is hívogatnám szóval ez ki sem derül volna :) )

ha viszont megbízhatatlan akkor biztos gyanakodnék, de megbízhatatlan pasival meg tuti nem lennék együtt.

2010. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tisztaznam ezt a dolgot, mielott vegleg osszekotnem Vele az eletem.

nem termeszetes dolog.

2010. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Elment bulizni, te hívogattad, hiszen észrevetted, hogy ki van kapcsolva a mobilja, nyilván azért kapcsolta ki,mert ez szokásod, én is kikapcsoltam volna, pedig nő vagyok.

Ha van értelmes indoka, hogy miért nem aludt otthon, akkor egye fene, engem aztán nem érdekel.

2010. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aha..szóval egyesek szerint egy felelősségteljes ember tűnjön el ha úgy tartja kedve, és még neki álljon feljebb ha nem közöl semmit, kikapcsolja a telefont, és eltűnik egy napra? Sok itt az értelmiségi, látszik. :) Remélem így lesztek/vagytok a gyerekeitekkel is.
2010. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1) Nincs beleszólásod az értékrendembe

2) Ismeretség nélkül gyönyörű dolog ítélkezni

3) Baromira nem beszélt senki felelősségteljességről

3) Rosszat kívánni megint csak ocsmány dolog.

Összességében: Gratulálok!

2010. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

14:34-es, köszönöm!!!

Talán ti is hívogatnátok, ha 5 hónapos terhesek lennétek és minden hétvégén el lenne játszva ez a dolog.

És igen.. Teljesen normális, hogy nem jön haza és eltűnik, látszik, hogy sok ilyen élményben lehetett eddig részetek..

2010. nov. 14. 14:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Azóta csinálja ezt amióta várandós vagy?
2010. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Előtte is voltak már ilyen esetek, de leginkább igen. Mikor megbeszéltük, hogy családot alapítunk, akkor olyan szép volt az egész, imádott, nagyon szerette volna a picit. Most meg..
2010. nov. 14. 14:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor azóta valami megváltozott. Bocsáss meg ha a kérdésem indiszkrét, de a szexuális életetek rendben van? Vagy nem változtál a terhesség alatt jelentősen?

Van, aki egyszerűen kifordul ilyenkor önmagából, elfelejti, hogy férje is van, csakis és kizárólag a gyerekről tud beszélni, semmi másra nem tud gondolni. Ez a viselkedés pedig menekülésre készteti a férfit, akinek a hormonjai a terhesség alatt nem változnak, így ő eléggé negatívan éli meg ezt. Szóval ha esetleg ebbe a hibába estél akkor még most tudsz rajta változtatni.

2010. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!