Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon baba lehet? Ti gyanakodn...

Vajon baba lehet? Ti gyanakodnátok rá?

Figyelt kérdés
fél éve megszakítással vagyunk együtt. 10.-e és 14.-e között vártam a mensim(most elöször marad ki) mert valamikor 28, de van hogy 32 napos a cklusom,vagy kettő között.. de több soha nem. nagyon fáj a mellem, észrevettem a bimbóm körül fehér kis pöttyöket,mint egy apró pattanás, de nem azok... 2 napja délután hánytam kicsit, ma reggel pedig enyhén szurkál a hasam, és olyan mintha puffadt lennék kicsit.... vettem ma tesztet, még nem csináltam meg, várom a férjem...szerintetek?
2010. okt. 18. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes a bébi :)
2010. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a legnagyobb boldogságunk lenne:) alig várom, hogy hazaérjen már a férjem:D
2010. okt. 18. 11:00
 3/15 anonim ***** válasza:

esélyes :)

de ilyenkor sosem értem, hogy ha nagyon várjátok, akkor miért "védekeztek"? sokan vannak így, próbálták már magyarázni, de számomra sose érthető igazán. úgyhogy tulajdonképpen költői kérdés, vagy inkább megjegyzés volt.


várd meg a férjed és csináljátok együtt. remélem egy szép emlék lesz ez a nap :)

2010. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet baba. De miért nem csinálod meg a tesztet és ha pozitív, akkor azzal lepd meg. Feleslegesen o se élje bele magád a dologba, mert akkor nagy csalodás lenne, ha - a teszt. Drukkolok!


28 hkm

2010. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát igazából nem tudjuk megmagyarázni.. talán annyit tennék hozzá, hogy még nem költöztünk külön az anyósoméktól, és beszélgettünk róla, hogy elöbb azt kéne, és utánna baba, de ha jönni akar akkor várjuk nagy szeretettel:)
2010. okt. 18. 11:05
 6/15 A kérdező kommentje:
lehet az lesz, mert eléggé nem bírok már magammal:)
2010. okt. 18. 11:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp írd meg az eredményt, szorítok nektek! :)
2010. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
most csináltam meg... negatív lett a teszt:((((( húú most nagyon sírok... vagy ettöl még lehet mégis?:(
2010. okt. 18. 11:27
 9/15 anonim ***** válasza:
ne sírj, hiszen nem is próbálkoztatok! inkább üljetek le, beszéljétek meg és ha ennyire szeretnéd, álljatok rá a baba témára. biztos hamar összejön majd, nem írtad, de gondolom fiatalok vagytok, neked rendbe van a ciklusod, minden adott.
2010. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem próbálkoztunk, csak soha nem maradt ki mensim, meg a hányás, mellfeszülés, stb... már reménykedtem, de azért pár nap múlva megismételem hátha.. 25-ös érzékenységű volt a teszt..
2010. okt. 18. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!